صبح خلاصه: ICMR مطالعه نشان می دهد هند ممکن است undercounted موارد; Kapil Sibal می گوید دولت. مالیات مردم با قیمت سوخت و بیشتر

یافته های یک بررسی سرولوژی توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) از 69 مناطق در سراسر 21 متحده نشان می دهد که حدود 7,00,000 مردم می تواند آلوده شده توسط SARS-CoV-2 ویروس در این مناطق حتی در اوایل ممکن است.

کنگره در روز شنبه متهم مرکز احتکار در هزینه های مشترک انسان و ادعا کرد که آن را به دست آورده ₹2 لاخ کرور از اوایل مارس با تحمیل مالیات بالا در بنزین و دیزل.

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه بررسی پاسخ به کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در دیدار با وزیران و مقامات که در آن Vinod پل convenor از قدرت گروه های پزشکی اورژانس مدیریت و برنامه ریزی گفت: دو سوم از موارد در پنج کشور با قریب به اتفاق جمعیت در شهرهای بزرگ است.

همچنین بخوانید: Coronavirus | ماهاراشترا سوابق 3,427 بیشتر موارد مرگ و میر 113

میان سیاسی ماجراجویی بیش اتهام تلاش برای تجاوز کردن قانونگذاران پیش از Rajya سبها انتخابات حاکم کنگره MLAs, پر از سوراخ در یک هتل لوکس در اینجا با حضور در یک کارگاه آموزشی در BJP سیاست های در روز شنبه.

دکتر ردی آزمایشگاه در روز شنبه گفت: این امضا صدور مجوز غیر انحصاری توافق با علوم جلعاد به ثبت نام و ساخت و فروش ایالات متحده biopharmaceutical شرکت داروی ضد ویروسی remdesivir است که پدید آمده است به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19.

ظاهر نرمال بازگشت به سرینگر جامو و کشمیر در تابستان پایتخت در روز شنبه را به عنوان دولت مجاز 50% باز کردن مغازه ها پس از 83 روز از مستند اجرا شامل coronavirus (COVID-19).

این مرد هندی که بازداشت شده بود با نپال مسلح نیروی انتظامی (APF) در ژوئن 12 از مرز هند و نپال در سیتمرهی منطقه بیهار منتشر شد در اوایل روز شنبه.

سه قاضی نیمکت دیوان عالی کشور جمع آوری خواهد شد و در روز یکشنبه به شنیدن فوری درخواست های ساخته شده توسط Padma شری awardee و روزنامه نگار ارشد, Vinod دعا برای سرکوب یک “ساختگی” شاه ثبت شده توسط هیماچال پرادش پلیس او را متهم فتنه.

را پدر و مادر من مردن از COVID-19? من خواهد بود سمت چپ به تنهایی ؟ ترس از دست دادن عزیزان به کروناویروس (COVID-19) عفونت آشکار است در میان کودکانی که در اب شلپ شلپ کردن بسیار زیاد با اضطراب و استرس عاطفی آورده مداوم همه گیر و مستند. پزشکان می گویند که تلفات در سلامت روانی از آنهایی که جوان است راه بیش از علائم و نشانه های فیزیکی از COVID-19.

این آسام دولت ممکن است reimposed مستند بسته به نتیجه 50,000 COVID-19 آزمون انجام می شود و در گواتی وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت: در روز شنبه.

هزاران نفر از معترضان بسیج برای برابری نژادی در شهرستانها در سراسر استرالیا در روز شنبه با وجود هشدارهای رسمی این تظاهرات می تواند به تضعیف این کشور را موفقیت در سرکوب coronavirus.

Sunil Gavaskar احساس واقعی شانس انجام یک کوتاه Indian Premier League (IPL) در این سال است در سریلانکا از اوایل ماه سپتامبر به استرالیا ممکن است در نهایت میزبانی جهانی T20 در ماه اکتبر پس از موفقیت پهن COVID-19 منحنی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید