صبح خلاصه: هند انتظار دارد به بادبان را از طریق شورای امنیت سازمان ملل رای; هند پزشکان بیان محتاط تایید برای دگزامتازون برای COVID-19 و بیشتر

هند انتظار دارد به بادبان را از طریق به عنوان 193 عضو مجمع عمومی سازمان ملل متحد (سازمان ملل) آرا روز چهارشنبه مدعی به پنج غیر کرسی دائم در شورای امنیت سازمان ملل برای 2021-22. هند ایستاده است unopposed به عنوان نامزد برای آسیا و اقیانوس آرام در صندلی و نیاز به دو سوم از اعضای سازمان ملل در یا 129 رای به تایید شود. مکزیک نیز unopposed در پیشنهاد خود را برای آمریکای لاتین و کارائیب صندلی در حالی که وجود دارد رقابت مستقیم بین کنیا و اواخر شرکت کننده جیبوتی برای آفریقایی صندلی.

بیست هندی پرسنل از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری های خشونت بار با نیروهای نظامی در روز دوشنبه در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در لاداخ در آنچه که احتمالا بدترین حادثه بین دو کشور در چند دهه. درگیری آمد در میان “ده-تشدید” فرایند در Galwan منطقه ای که آغاز شده بود هفته گذشته پس از یک ماه بست طولانی بین نیروهای نظامی در نقاط مختلف به همراه لاک در Ladakh و هند.

هند ramped تا ظرفیت آزمون تا سه لاخ نمونه در هر روز برای رمان coronavirus (COVID-19) عفونت وزارت بهداشت گفت: در روز سه شنبه. تعداد کل نمونه های آزمایش تا کنون است 59,21,069 با 1,54,935 نمونه تست شده در 24 ساعت گذشته با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت.

هندی, پزشکان گفت: گزارش موفقیت دگزامتازون — ارزان استروئید است که قیمت به کمتر از ₹10 به صورت 10 میلی لیتر و ساخته شده است توسط چندین هند تولید کنندگان — در درمان COVID-19 بيمار در هواکش خبر خوبی است برای هند است.

برای دومین روز متوالی در هند احضار دیپلماتیک ایران از پاکستان و ثبت نام قوی در اعتراض به اتهام آدم ربایی و بدرفتاری از دو نفر از پرسنل به رانندگان در کمیسیون عالی در اسلام آباد است. وزارت امور خارجی (MEA) در بیانیه ای گفت: رانندگان دو Dwimu برهما و پل Selvadhas بودند شکنجه و اعتراف به یک سری از اتهامات در دوربین. پاکستان را رد کرده است هند اتهامات.

با COVID-19 موارد تیراندازی به بیش از سه لاخ در طول هفته گذشته تعدادی از کلاس 10 و 12 دانش آموزان می گویند شورای مدرسه گواهی امتحانات (CISCE) است که آنها را مجبور به انتخاب بین سلامتی و آموزشی خود را در آینده.

احزاب مخالف در جمعه خواسته دولت نارندرا به ملت چه “وضعیت واقعی” در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) بود و چگونه آن پیشنهاد شده است برای دیدار با به چالش کشیدن وضعیت پس از سربازان هندی کشته شدند روز سه شنبه در خشونت آمیز چهره با سربازان چینی در Ladakh مرز.

رئیس کمیسیون ملی برای زنان (NCW) Rekha Sharma را تکذیب کرد روز سه شنبه بود که یک جهش در خشونت خانگی در کشور است.

هند اولین ملی پیش بینی تاثیر گرمایش جهانی بر شبه قاره در قرن آینده انتظار بارش سالانه برای افزایش همراه شدید و طوفان و — تناقض — بیشتر خشکسالی.

خارجی کانال های خبری از جمله کسانی که از هند ممکن است اجازه دریافت هوا در نپال اگر آنها موفق به تولید تبلیغات-رایگان مطالب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>