صبح خلاصه: هند قرار می دهد آن COVID-19 میزان بهبودی در 21.9% عربستان سعودی به پایان می رسد مجازات اعدام برای افراد زیر سن قانونی و بیشتر

مرگ و میر به علت COVID-19 ادامه به افزایش روز شنبه با کشور ثبت نام در مجموع 826 مرگ و میر و 26,917 موارد با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت. در حالی که شمار کشته شدگان افزایش 46 تعداد موارد مشخصی توسط 1,975 از شنبه شب.

بانک مرکزی روز یکشنبه در زمان حضانت Kapil و Dheeraj Wadhawan در ارتباط با بله بانک. دو تن از آنان زودتر نگهداری در قرنطینه پس از آنها به دنبال به سترا در ماهاراشترا.

یک گزارش وضعیت ظ توسط دولت در دیوان عالی کشور گفت: اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه شخصا نظارت بر حسن اجرای بخشنامه ها و مشاوره های صادر شده توسط وزارت خود در مبارزه با COVID-19.

پادشاه عربستان سعودی سلمان دستور داده است تا برای پایان دادن به مجازات اعدام برای جرایم مرتکب شده توسط افراد زیر سن قانونی با توجه به اظهارات یک مقام ارشد. تصمیم می آید بر روی پاشنه از دیگر سفارش قضات به پایان عمل, شلاق, جایگزینی آن با زندان زمان جریمه و یا خدمات اجتماعی و آوردن یکی از پادشاهی بحث برانگیز ترین اشکال از مجازات ،

این Odisha دولت حرکت می کند به اضافه کردن یک امکانات برای درمان COVID-19 بيمار است به احتمال زیاد به ارائه بسیار مورد نیاز سلاح برای دیگر تهدید جدی — مارگزیدگی.

آسام وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما در روز یکشنبه گفت: جلوگیری از جامعه انتقال شده بود برجسته از مبارزه با COVID-19 در دولت است.

پد بهداشتی برای زنان باید اعلام کرد ضروری کالا و تولید آنها باید اجازه داده شود به عنوان وجود یک هشدار دهنده تقاضا و کمبود در طول COVID-19 مستند دوره, ‘پد مرد’ Arunachalam Muruganantham گفت. او همچنین خواستار حصول اطمینان از در دسترس بودن مواد اولیه برای تولید پد بهداشتی.

اطلاعات به دنبال تحت حق دسترسی به اطلاعات عمل می کنند معمولا روزها و حتی ماه ها برای رسیدن به متقاضیان است. و زمانی که کل Madhya Pradesh دولت ماشین آلات مبارزه با COVID-19 شیوع و دفاتر توقیف میان مستند درست به نظر می رسد به طور موقت به حالت تعلیق بیش از حد, اما نه در ریوا منطقه.

بیش از 30 درصد از مقامات و کارکنان از اجرای اداره (ED) آغاز شده حضور در دفاتر در ایالات متحده که در آن وجود دارد هیچ محدودیت های خاص در باز کردن محل دفتر.

ورزشی غول آدیداس در حال حاضر تولید سفارشی کفش برای Hima داس با نام او بر روی آنها چاپ شده اما کشور برتر چهارم-miler در روز یکشنبه نشان داد که یک زمان وجود دارد زمانی که او تا به حال به نوشتن نام تجاری معروف دستی بر زیر استاندارد خوشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>