صبح خلاصه: هند می بیند یک افزایش شدید در عفونت های ویمبلدون لغو برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم و بیشتر

هند گزارش داد سه نفر کشته و بیش از 370 موارد جدید در مارس 1 — بالاترین-همیشه تک روز افزایش آن COVID-19 شمارش.این آورده تعداد موارد تایید شده به 1,637 و در زمان مرگ و میر به 38. یک صد و سی و دو نفر درمان شده است/مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در آن روزانه در نشست خبری که در کوتاهترین یک ماه به عنوان سوال شد محدود به یک زن و شوهر از رسانه ها.

تاثیر این مستند می تواند سنجیده تنها پس از دو هفته دولت و همچنین کارشناسان مستقل نشان می دهد. در شب مارس 24 نارندرا نخست وزیر اعلام کرد در سراسر کشور 21-day مستند به دستگیری “جامعه انتقال” از coronavirus. بین ماه های مارس 24 آوریل 1 تعداد COVID-19 موارد مثبت بیش از دو برابر شده — از 606 در 25 مارس به 1,637 در تاریخ 1 آوریل. این آهسته تر — حدود نیمی از میزان رشد از هفته قبل از زمانی که تنها 151 موارد تایید شده در مارس 18.

وزیر Arvind Kejriwal روز چهارشنبه اعلام کرد که گوشی های تلفن همراه از تمام کسانی که خواسته شده است به صفحه اصلی قرنطینه خود را دنبال خواهد شد توسط پلیس دهلی به نگه داشتن چک در جنبش خود را. چند کشور دیگر را به استفاده از این تکنولوژی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و ردیابی گوشی های تلفن همراه بود که یکی از این راه برای اطمینان حاصل شود مردم رعایت قرنطینه هنجارهای او گفت:.

تامیل نادو شمارش از تایید بیماری کروناویروس (COVID-19) موارد عبور از 200 علامت در روز چهارشنبه. با 110 بیشتر افرادی که با حضور Tablighi Jamaat کنفرانس در Nizamuddin در دهلی تست مثبت برای COVID-19 در 15 منطقه تعداد کل موارد در کشور افزایش یافته و به 234. وزیر بهداشت Beela راجش گفت: از 110 یک نفر بود که از میانمار و دیگری از اندونزی.

در توسعه است که باعث نگرانی دولت سه COVID-19 مربوط به مرگ و میر گزارش شده در چهارشنبه گرفتن چوب خط حساب کردن تا نه است. وجود دارد ناگهانی افزایش تعداد موارد مثبت امروز با 30 بیماران تشخیص داده شده با COVID-19. اتفاقا هر سه متوفی و 30 نفر که تست مثبت روز چهارشنبه پس از حضور در این مرکز نماز در Nizamuddin در دهلی نو بین مارس 13 و 15. نه همه مرگ و میر ثبت شده و تا کنون از شرکت کنندگان از جماعت مذهبی.

مرکز اطلاع دادگاه عالی در روز جمعه که آن را در حال حاضر تسهیل بازگشت از 1142 سرخپوستان — 787 زائران 219 دانش آموزان و 136 دیگران — از ایران و آنها قرنطینه در مکان های مختلف در این کشور در پی COVID-19 بیماری همه گیر. یک گزارش وضعیت ظ توسط وزارت امور خارجی در دیوان عالی کشور گفت: وجود 6,000 هند اتباع در استان های مختلف ایران. آنها شامل 1100 زائران عمدتا از اتحادیه سرزمین لاداخ و جامو و کشمیر و ایالت ماهاراشترا از 300 دانش آموزان در درجه اول از J&K و بیش از 1000 ماهیگیران از تامیل نادو (744) کرالا (70) و گجرات (215).

ملی تحقیقات آژانس (نیا) ثبت شده یک مورد در روز چهارشنبه برای بررسی حمله تروریستی در یک gurdwara در کابل در هفته گذشته که در آن 27 سیک نمازگزاران از جمله هند کشته شد. محمد سيد 29 سال از کرالا کسرگد مشکوک به یکی از سه حمله. یک مقام ارشد گفت: وجود دارد نشانه آن است که بیش از یک هندی می تواند درگیر شده اند در این حمله. همچنین یک مظنون توسط ساجد Kuthirummal یک مغازه دار از کسرگد بخشی از این گروه از 21 مردان و زنان که در سمت چپ هند در سال 2016 برای پیوستن به دولت اسلامی در استان خراسان (ISKP) در افغانستان است.

از 40 مقاله برای کلاس 10 و 12 هیئت مدیره امتحانات که هیئت مرکزی متوسطه آموزش و پرورش مجبور شد به قرار دادن بر روی نگه دارید و با توجه به این وضعیت ناشی از COVID-19 گیر تنها مقالات در 12 کلید افراد برای کلاس 12 خواهد بود دوباره. باقی مانده امتحانات نخواهد شد CBSE در بیانیه ای گفت در شب چهارشنبه. به عنوان وضعیت هنوز نامشخص است, هیئت اعلام نشده خرمای تازه برای موکول امتحانات. به جای آن وعده داده شده به دانش آموزان مدارس و همه ذینفعان حداقل 10 روز توجه به عنوان و هنگامی که آن را در یک موقعیت برای برگزاری امتحانات دوباره.

ملی مدیریت بحران اقتدار (ان دی ام ای) دریافت کرده ارائه می دهد بیش از 5.38 لاخ موارد از جمله بیش از 1000 دیجیتال اسکنر حرارتی و 100 full-body حرارتی اسکنر در کمک مالی به مبارزه COVID-19. همانطور که از چهارشنبه اهدا اقلام شامل 8,275 N95 ماسک با بازدم دریچه 43,000 سه لایه ماسک های جراحی حدود 230 شخصی محافظ coverall لباس 8,770 صورت سپر و 2,638 شخصی عینک محافظ است که می تواند مورد استفاده توسط پزشکان است.

ایالات متحده و اسپانیا همچنان به تحمل فشار از COVID-19 همه گیر سازگار با افزایش در تعداد موارد جدید ثبت شده در هفته گذشته. بیش از 54 درصد از 48,757 موارد جدید ثبت شده در 31 مارس بودند از ایالات متحده آمریکا نیز شاهد نمایی افزایش تعداد مرگ و میر ثبت شده همراه با ایتالیا در همان دوره است. در بهبود مقابل, آلمان, فرانسه و اسپانیا به مراتب بهتر است.

جهان به سرعت نزدیک شدن به یک میلیون و تایید coronavirus موارد در روز چهارشنبه به عنوان شش هفته نوزاد مرده در ایالات متحده در چه اعتقاد بر این بود که به همه گیر جوانترین قربانی. به عنوان دولت گسترش مستندات است که تحت تاثیر نیمی از سیاره سازمان جهانی هشدار داده است که بخش هایی از جهان می تواند در صورت کمبود مواد غذایی اگر مقامات موفق به حرکت بحران به درستی.

سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده است که جهان در برابر چالش برانگیز ترین بحران از زمان جنگ جهانی دوم مقابله با یک بیماری همه گیر تهدید مردم در هر کشور یکی است که به یک رکود اقتصادی “که احتمالا هیچ موازی در گذشته بوده است.” خطر نیز وجود دارد که ترکیبی از این بیماری و تاثیر اقتصادی آن کمک خواهد کرد به “افزایش بی ثباتی و افزایش ناآرامی و افزایش درگیری” U. N. ارشد گفت: در راه اندازی یک گزارش اجتماعی و اقتصادی اثرات COVID-19-در روز سه شنبه.

شش هفته نوزاد مرده است از عوارض مربوط به COVID-19 فرماندار ایالت کنتیکت گفت: در یکی از جوانترین ثبت شده مرگ و میر ناشی از ویروس است. فرماندار ند لمانت توییتی که نوزاد بود “به ارمغان آورد بی توجه به یک بیمارستان در اواخر هفته گذشته و نمی تواند زنده کرد.” “تست تایید کرد شب گذشته که نوزاد بود COVID-19, مثبت,” او گفت و افزود: “این کاملا دلخراش. اعتقاد ما این است که یکی از جوانترین زندگی از دست رفته در هر نقطه با توجه به عوارض مربوط به COVID-19” او غم انگیز است.

سران سه سازمان جهانی روز چهارشنبه هشدار داد که خطر در سراسر جهان “کمبود مواد غذایی” اگر مقامات موفق به مدیریت مداوم COVID-19 بحران به درستی. بسیاری از دولت ها در سراسر جهان قرار داده اند جمعیت خود در مستند باعث شدید آهسته فراز در تجارت بین المللی مواد غذایی و زنجیره تامین. وحشت خرید توسط مردم به حبس در حال حاضر نشان داده شکنندگی زنجیره تامین به عنوان سوپرمارکت قفسه های خالی در بسیاری از کشورها است.

استقبال از رئیس جمهور اشرف غنی تصمیم به تشکیل یک تیم برای داخل افغانستان مذاکرات که شامل طالبان از دولت گفت: این یک “گام مثبت” برای روند آشتی در کشور است. “ما از تشکیل این تیم به عنوان یک گام مثبت است که می تواند منجر به صلح و ثبات در آینده برای افغانستان عاری از بلای خارجی با حمایت مالی تروریسم” گفت: بیانیه صادر شده توسط وزارت امور خارجی. این بیانیه به دنبال یک مکالمه بین امور خارجی وزیر S. Jaishankar و وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به بحث در مورد همکاری در COVID-19 بیماری همه گیر.

ویمبلدون لغو شد روز چهارشنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اولین بار پس از جنگ جهانی دوم که قدیمی ترین مسابقات تنیس گرند اسلم نمی شود. همه انگلستان باشگاه اعلام کرد پس از یک جلسه اضطراری است که این رویداد در آن اشاره دارد به سادگی به عنوان قهرمانی است که اوراق برای سال 2020 است. ویمبلدون برنامه ریزی شده بود به بازی در این باشگاه چمن دادگاه در حومه لندن از 29 ژوئن تا جولای 12.

غرفه بودند یک شعله از نور است. در وسط هر چند M. S. Dhoni درخشید درخشان. خفاش خود را با سرعت و dextrous مچ دست تا به حال ترکیب زیبا به عنوان او با ارسال یک توپ پر از Nuwan Kulasekara برای حداکثر بیش از آستین در حداکثر شهرستان. شما می توانید یخ قاب. خیره کننده به ضرب گلوله به ارمغان آورد یک ملت برای زندگی است. هند تا به حال در مارس 2, برنده سال 2011 جام جهانی در بمبئی یاد Wankhede ورزشگاه.

المپیک مدال برنز کشتی گیر برنده Yogeshwar دات کرده است یک راه حل ساده برای این مشکل از محدود ماندن در خانه در سراسر کشور مستند. به اشتراک گذاری چگونه عزم خود را کمک به او را از ماندن جدا شده به مدت شش ماه در آفریقای جنوبی در حالی که دوره نقاهت بعد از یک عمل جراحی زانو, Yogeshwar گفت: این کشور با اراده جمعی را ضرب و شتم مرگبار COVID-19 ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید