صبح خلاصه: هند COVID-19 شمارش عبور 13-لاخ علامت چین هنوز به خلاص’ از اکثر لاک نقاط و بیشتر

با 48,962 COVID-19 موارد مثبت و 757 مرگ و میر در روز جمعه برای سومین روز متوالی موارد و مرگ و میر در هند عبور 45,000 750 و علائم. مجموع موارد بود در 13,36,874 با بیش از یک لاخ موارد اضافه شده فقط در دو روز گذشته. داده ها برای تریپورا در دسترس بود که در این گزارش رفت را فشار دهید.

چین است و هنوز هم به طور کامل خلاص و یا رقیق کردن آن گسترده نظامی ساخت در اکثر نقاط در امتداد خط کنترل واقعی (لاک) با توجه به ارزیابی جدید از تصاویر ماهواره ای توسط استراتفور, ایالات متحده مبتنی بر پلت فرم های اطلاعاتی.

راجستان فرماندار Kalraj Mishra روز جمعه پرسید: Ashok Gehlot دولت چرا می خواست آن را به تماس با یک جلسه مجلس برای تضمین رای اعتماد اگر آن را در حال حاضر دارای اکثریت است.

در انتقاد شدید از راجستان بالا حکم دادگاه که ماند راجستان مجمع بلندگو را رد صلاحیت توجه به مخالفت نمایندگان مجلس از حزب و از فرماندار Kalraj Mishra امتناع از عمل به توصیه دولت قانون سابق وزیر و مقامات ارشد کنگره رهبر Kapil Sibal روز جمعه گفت این کشور “شاهد تعریف جدیدی از دموکراسی”.

سیل وضعیت شمال شرقی بیهار تبدیل گریم در روز جمعه پس از سطح آب در چندین رودخانه رز خطرناکی و نقض سدهای در بسیاری از مکان ها.

Ladakh را کرگیل منطقه در روز جمعه مشاهده shutdown در اعتراض به “رشد بیکاری” و “تبعیض” در هنگام استخدام برای شغل. تماس برای خاموش شدن صادر شد با این همه هند کرگیل Ladakh دانش آموزان اتحادیه و حمایت شد محلی احزاب سیاسی و نهادهای مذهبی علاوه بر Panchayat کمیته هماهنگی-کرگیل.

با شرکت های بزرگ بخش آماده به رنج می برند عظیم نوشتن آف و ورشکستگی به دلیل نامساعد اقتصادی اثرات COVID-19 و طولانی مدت مستندات دولت باید به دقت در نظر گرفتن هزینه که بخش مالی خرس می تواند به عنوان یک نتیجه و هنوز هم باقی می ماند صدا گفت: سابق بانک مرکزی هند (RBI) فرماندار Raghuram راجان.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان روز جمعه led اول نماز با حضور هزاران نفر در ایاصوفیه پس از بحث برانگیز گمراهی یاد استانبول کلیسای جامع به مسجد است.

پاریس سنت ژرمن نیمار زده زود به امن 1-0 برنده بیش از 10 سنت اتین به عنوان آنها ادعا کردند که یک رکورد گسترش 13th, Coupe de France روز جمعه در نزدیکی خالی ورزشگاه به عنوان فرانسوی فوتبال که خارج از چهار ماه استراحت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

The Indian Premier League (IPL) پیشرفته برنامه های آن توسط یک هفته به جای پخش و تقاضا برای کاهش تعداد دو-عناوین — بعد از ظهر مسابقات جذب نمی همان نرخ تبلیغات که شب ها انجام دهید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>