صبح خلاصه: هند افزایش COVID-19 نفر سوم-سریعترین جهان; پاکستان شلیک در Poonch, کشته شدن سرباز و بیشتر

با 11,220 جدید COVID-19 موارد و 325 مرگ و میر ثبت شده در روز یکشنبه تعداد کل عفونت و مرگ و میر در هند رسیده 3,32,777 و 9,521 بود. این دادهها بر اساس گزارش ها از دولت در بخش بهداشت و درمان گردآوری توسط هندو.

همچنین بخوانید: Coronavirus | هند شاهد COVID-19 اوج خود در اواسط ماه نوامبر می گوید ICMR مطالعه

یک کمیته هفت دیوان عالی کشور قضات رهبری عدالت N. V. Ramana, تصمیم گرفته است برای ادامه مجازی سیستم دادگاه و نه بازگشت به فیزیکی جلسات با توجه به “رشد نگران کننده” در رمان coronavirus موارد و خرید اینترنتی.

نپال نقشه جدید است که ادعا می کند مورد مناقشه Kalapani منطقه است به احتمال زیاد برای تکمیل روند قانونی طی چهار روز آینده. راجندرا Phuyal دبیر مجمع ملی دبیرخانه مطرح دوم متمم قانون اساسی لایحه 2077 (Vikram Sambat) در روز یکشنبه زمانی که این لایحه پاک شد به اتفاق آرا برای بحث و گفتگو.

در دهلی Wazirpur دو خانواده در حال مبارزه هر روز به آن است. Pulinder, 49, است فلج به علت تشنج مبتلا به صرع. برای دو سال گذشته همسرش, آشا دوی شده است حمایت از خانواده است. آنها یک پسر که دارای یک بیماری تشخیص داده نشده است که برگ های او را ضعیف و در حال حاضر و پس از آن. خانم آشا دوی دستمال اشک و می گوید: “جایی که باید من در حال حاضر ؟ آیا باید برای خرید مواد غذایی یا داروهای?”

پیش از Rajya سبها انتخابات ارشد کنگره رهبران ماند قرار داده و در یک هتل لوکس در دبی برای چهارمین روز متوالی در روز یکشنبه به عنوان آنها در تعامل با حزب MLAs و مستقل قانونگذاران حمایت از دولت راجستان.

پس از پیوستن به اقیانوس هند کمیسیون (IOC) به عنوان ناظر در مارس هند به دنبال ارسال نیروی دریایی افسران رابط در منطقه دریایی ادغام اطلاعات مرکز (RMIFC) در ماداگاسکار و همچنین در اروپا دریایی نظارت ابتکار در تنگه هرمز برای بهبود دریایی دامنه آگاهی (MDA).

1967 درگیری میان هند و چین است که اغلب به عنوان تاریخ و زمان آخرین شات اخراج در هند و چین مرز. که برخورد در هند که در آن هند کردم بهتر از چین فقط پنج سال پس از شکست در جنگ سال 1962 دیدم بیش از 80 سربازان هندی کشته شدند در حالی که برآورد می گویند 400 چینی سربازان ممکن است کشته شده اند.

همچنین بخوانید: کمک ارائه می دهد از هند و چین بسیار

سی و چهار سال سن به سختی به یک دهه در دنیای سرگرمی و 11 فرد فیلم پشت او, Sushant Singh Rajput حقش خیلی بیشتر از همه آنها — زندگی, فیلم, نقش, ستایش دیگران و خود را با توجه مکانی در آفتاب — اما می تواند لذت بردن از آنها را برای فراز و نشیب های پلیسی و یو پی اس و فراز زندگی از زندگی خود را. او یک آبی واقعی ستاره تیراندازی که در پشت برگ قبل از موعد مقرر به صورت مختصر اما درخشان میراث از فیلم.

گجرات تجربه 5.5 ریشتری زلزله روز شنبه با آن کانون در نزدیکی Bhachau در Kutch.

اولیه بیانیه مرکز ملی زلزله شناسی (NCS) گفت: این زمین لرزه رخ داده در 8.13 p. m. در عمق 10 متر در Kutch منطقه حدود 120 متر از راجکوت.

بیش از پنج دهه با هم زندگی می کنند ساخته شده است پنجاب و هاریانا مبارک همسایگان به ویژه در موضوع های فضایی در سابق پنجاب مونتاژ ساختمان. پس هاریانا تشکیل شد در سال 1966 دو کشور شده است های فضایی در ساختمان خود Secretariats و مجامع.

یک سرباز کشته شد و دو نفر دیگر مجروح شدند که ارتش پاکستان نقض آتش بس در امتداد خط کنترل (LoC) در Poonch منطقه جامو و Baramulla در منطقه کشمیر در روز یکشنبه.

پس از هفته و تقریبا بدون هیچ جدید COVID-19 عفونت پکن ثبت کرده است ده ها تن از موارد جدید در روزهای اخیر همه مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار افزایش نگرانی ها در مورد ظهور مجدد این بیماری است.

سرمربی تیم ملی ایگور Stimac در روز یکشنبه مورد ستایش قرار داد Sunil Chhetri گفت: talismanic کاپیتان یکی از کسانی که “جلال” هند فوتبال با فداکاری خود در این 15 سال از او نامی حرفه ای.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید