صبح خلاصه: ماهاراشترا سوابق بالاترین تک روز افزایش COVID-19 موارد جهانی مرگ و میر عبور 2 لاخ و بیشتر

تنها 15 درصد از خانواده های فقیر را دریافت کرده اند یک کیلوگرم از پالس های وعده داده شده برای ماه آوریل تحت مرکز COVID-19 رفاه بسته با توجه به تجزیه و تحلیل سازمان دولتی داده است. از 1.96 لاخ تن از پالس که باید داده شده است به بیش از 19 کرور خانواده های این ماه تنها 30,000 تن توزیع شده است و تا کنون با توجه به مصرف امور.

پانل های تنظیم شده توسط کمیسیون مالی دانشگاه (UGC) ارسال شده اند توصیه هایی برای تجدید نظر در تقویم دانشگاهی و پیشنهادات خود را برای برگزاری امتحانات در زمانی که این کشور تحت مستند با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

از سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد در روز شنبه که دوره نقاهت بعد از coronavirus ممکن است در محافظت از مردم از عفونت مجدد به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر نزدیک 200000 نفر در سراسر جهان است.

روز جمعه V. K., پل, NITI Aayog عضو و رئیس یک کلید دولت توانمند کمیته پزشکی مدیریت ارائه یک مطالعه نشان می دهد که این مستند تا به حال در کاهش میزان انتقال و افزایش دو برابر زمان دوره آن را در زمان برای موارد به دو برابر و به حدود 10 روز. هر چند هند همچنان به نشان می دهد یک روند رو به افزایش در مورد خود طرح نیز نشان داد یک پیش بینی است که می گوید: موارد جدید را بس مه 16.

یک قطار ویژه احتمالا متعلق به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد کشف شد این هفته در شهر رفت و آمد مکرر در کشور با توجه به تصاویر ماهواره ای مورد بررسی قرار مستقر در واشنگتن کره شمالی نظارت پروژه در میان گزارش های ضد و نقیضی در مورد آقای کیم سلامت و محل نگهداری آنها.

دو ناشناس کشته و یک “شریک” کشته شدند در یک عملیات نیروهای امنیتی در جنوب کشمیر را پولوما در روز شنبه.

یک سخنگوی پلیس گفت: دو ناشناس تروریست ها و یک, هاردکور, دانشیار از تروریست ها کشته شدند در قبل از عملیات سحر در Goripora در Awantipora منطقه است.

عربستان سعودی را لغو کرد تا شلاق به عنوان مجازات, دولت, کمیسیون حقوق بشر گفت: نقطه “یک قدم بزرگ رو به جلو” در برنامه اصلاحات راه اندازی شده توسط شاه و قدرتمند خود ،

با 811 جدید COVID-19 موارد ماهاراشترا ثبت بالاترین تک روز خروش در شنبه. دولت همچنین ثبت 22 مرگ و میر در نظر گرفتن مرگ و میر به 323.

پس از سارس CoV-2 آمار دولت در مارس 9 تعداد کل موارد را لمس کرده است 7,628.

بیش از 3 لاخ افراد دستگیر شده تا کنون برای نقض prohibitory سفارشات در ماه مستند دوره در سراسر دولت است. همه آنها منتشر شد و بلافاصله به قید وثیقه توسط پرسنل پلیس.

به عنوان در صبح روز شنبه وجود دارد 2,94,809 تخلفات گزارش شده از بیش از همه دولت و بیش از 3,12,282 افراد دستگیر شدند.

ساعت 2 صبح روز پنج شنبه یک جوان رسانه ای حرفه ای مبتلا به مالاریا را تجربه ناگهانی سنبله در تب. اما نزدیک ترین بیمارستان در نزدیکی او Mahim خانه گفت: به او گفت او باید می آیند نه برای مشاوره تا او تا به حال یک COVID-19 منفی گزارش در دست است.

زخم توسط COVID-19 بیمار برخورد که آلوده به بسیاری از بهداشت و درمان کارگران و مجبور شده اند برخی از بیمارستان ها به تعطیل بسیاری از موسسات پزشکی را ساخته اند آن را به یک هنجار به تقاضای اثبات بیمار بودن COVID-19 منفی قبل از درمان است. این اتحاد چپ در بيماران مبتلا به سایر بیماری های بهداشتی در خطر از شرایط رو به وخامت و در حال اجرا از یک بیمارستان به دیگری.

شرکت ها در سراسر جهان شده اند احساس تنگنا به دلیل COVID-19 شیوع. کارکنان فدراسیون های ورزشی هستند بدون استثنا — با زنده ورزشی آینده به یک وقفه پخش درآمد شده است به شدت ضربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>