در اولین سفر خود پس از ادای سوگند به عنوان سریلانکا نخست وزیر, ماهیندا Rajapaksa ملاقات با نخست وزیر نارندرا مودی در دهلی نو. آقای ماهیندا گفت هندو در مورد امید خود را برای بدهی-بازسازی و همچنین در مورد پروژه های در حال حاضر بر روی سندان اگر چه دولت خود را نمی خواهد به جلو حمل این پروژه به توافق قبلی سری لنکایی دولت است.

خدمت زنان افسران در ارتش را محکوم کرده اند مرکز نوشته شده است توجه داشته باشید در دیوان عالی کشور است که گفت: آنها از لحاظ جسمی ضعیف تر از مردان و مناسب برای فرمان انتصاب به عنوان شواهدی از یک “عقب طرز فکر” در ایجاد.

38 ساله ساکن اورنگبد ایجاد شده در تاریخ با تبدیل شدن به اولین به طور کامل نابینا ورزشکار به پایان یک مرد آهنین مسابقات سه گانه در روز جمعه. Niket دلال است که در ارتباط با ماجراهای فراتر از موانع بنیاد (ABBF) اقدام به Ironman 70.3 یکی از سخت ترین تعمیرات جهان ورزش های سه گانه در دبی. آقای دلال تکمیل این مسابقه طاقت فرسا که از 1.9 کیلومتر شنا 90 کیلومتر دوچرخه سواری و 21.1 کیلومتر اجرا شود.

یک سرباز تایلندی که به کشته شدن 20 نفر در یک تیراندازی باقی ماند پر از سوراخ در مرکز خرید در فوریه 9 صبح با تعداد نامعلومی از مردم می ترسید به دام افتاده در داخل با وجود تلاش های مکرر توسط پلیس مسلح به خیط و پیت مسلح ،

کنگره دولت در Madhya Pradesh که سوار به قدرت پس از یک انتظار طولانی در چندین کلاهبرداری هم پاشید طی سابق BJP رژیم از طریق حق دسترسی به اطلاعات عمل می کنند (RTI) سال 2005 در حال برنامه ریزی به منظور بالا بردن هزینه برای فایل نمایش داده شد 10 برابر.

رزرو در ارتقاء در پست های عمومی نمی توان ادعا کرد که به عنوان یک حق اساسی دیوان عالی کشور تصریح کرد: در یک قضاوت. یک نیمکت از قضات L. Nageswara Rao و Hemant Gupta مشاهده شده است که دولت موظف به رزرو. حتی دادگاه نمی تواند موضوع یک mandamus کارگردانی متحده به ارائه رزرو.

خشونت فوران در بین المللی, کلکته نمایشگاه کتاب در روز شنبه هنگامی که یک گروه مدنی فعالان حقوق شروع به اعتراض Bharatiya Janata Party رهبر Rahul سینها که برای بازدید از محل. یک کشمکش درگرفت بین BJP حامیان و معترضان در برابر تابعیت (متمم) قانون (CAA) زمانی که آقای سینها در بازدید از این غرفه از Bharatiya Janbarta.

کشاورزان و گروه های لابی که با موفقیت اعتراض کشاورزی و لبنی آزاد تجاری مقررات منطقه ای جامع همکاری اقتصادی (RCEP) پیشرو به هند بیرون کشیدن از این مذاکرات در حال حاضر اصرار مرکز به اطمینان حاصل شود که محصولات کشاورزی ماندن مداوم هند و آمریکا مذاکرات تجاری به عنوان به خوبی.

کنگره Rajya سبها عضو Partap Singh Bajwa نوشته شده به هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری به اقدامات پیشگیرانه در تضمین این که خطوط هوایی داخلی پرواز Airbus A320-Neo هواپیما خود را تغییر دهید معیوب موتورهای بلافاصله.

با دولت مجمع انتخابات فقط ماه دور بحار را مخالفت Rashtriya Janata Dal (RJD) در روز شنبه برگزار مقدماتی استراتژی جلسه است که شامل یک لیست بازنگری شده از منطقه رئیس جمهور. با RJD در حال حاضر آماده سازی خود برای انتخابات آینده برنامه ریزی شده برگزار می شود در ماه اکتبر-نوامبر حزب اتحاد rejigged آن سلسله مراتب سازمانی با افزایش تمرکز بسیار عقب مانده طبقات (EBCs) و Dalits در حالی که حفظ تاکید بر سنتی خود من (مسلمان-Yadav) رای بانک.

محققان در حال توسعه و کاملی برنج انواع مختلفی است که مقاوم در برابر آرسنیک. مطالعات متعددی نشان داده اند که آرسنیک از آبهای زیرزمینی و خاک می تواند وارد زنجیره غذایی از طریق برنج ،

ایرلند سه تا از بزرگترین احزاب وابسته گردن و زیر گردن شنبه کلی انتخابات با توجه به خروج نظرسنجی ترک جنگ به رهبری دولت آینده ؛

بایر لورکوزن به ثمر رساند دو گل دیر به ضرب و شتم بوروسیا دورتموند 4-3 در فوریه 8 و برخورد یک ضربه به دورتموند جاه طلبی های برنده شدن عنوان آلمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی