صبح خلاصه: MHA رونمایی قوانین برای باز کردن 2; دولت ممنوعیت 59 برنامه های از جمله چین مبتنی بر Infinite, WeChat, و بیشتر

بان کی مون خواستار ادامه تنش در مرز بین هند و چین را پوشش می دهد انواع برنامه های کاربردی از تجارت الکترونیک برای بازی, رسانه های اجتماعی, مرورگرهای وب, پیام های فوری و به اشتراک گذاری فایل.

مترو راه آهن, خدمات, مدارس, سالن سالن, میله, استخر شنا, سرگرمی, پارک, تئاتر, سالن مونتاژ و مکان های مشابه ادامه خواهد داد به باقی می ماند بسته در سراسر کشور است.

در سراسر کشور “کامل مستند” در روزهای یکشنبه ادامه خواهد داد با تیر 5, 12, 19 و 26 مجموعه برای خاموش کردن کل. دولت آرام محدودیت به اجازه از سرگیری فعالیت های کسب و کار در بسیاری از بخش هایی از دولت از ژوئیه 1.

آقای Geelani مبتلا به چندین بیماری و تمایل توسط دو پسر در سرینگر اقامت شده است به صورت hard-خط طلبی برای چند دهه در حال حاضر.

در حال حاضر وجود دارد 567 Real-Time PCR-بر اساس تست آزمایشگاه (Govt.: 362 + خصوصی: 205) با 393 TrueNat بر اساس تست آزمایشگاه (Govt.: 366 + خصوصی: 27) و 87 CBNAAT بر اساس تست آزمایشگاه (دولت: 32 + خصوصی: 55).

این روزنامه گزارش ها نشان می دهد آقای ترامپ ممکن است نادیده گرفته اند یک تهدید برای نیروهای ایالات متحده به عنوان او به دنبال بهبود روابط با روسیه می تواند آسیب های آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر. 3.

ایالات متحده حرکت می آید به عنوان بالا تصمیم چین پارلمان deliberates پیش نویس امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ است که معترضان در شهر ترس استفاده می شود برای از بین بردن مخالفان و سفت پکن را کنترل کنید.

در ژوئن 22, کاخ سفید در یک اعلامیه محدود کردن صدور غیر مهاجرتی ویزای کار در سراسر هیئت مدیره که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به سرکوب شغل های آمریکا در رفتن به کارگران خارجی یک سیاست است که دولت او همواره دارای اولویت.

Nitin منون تبدیل به سومین هندی داوری را شامل می شود در ICC نخبگان پنل داوران با کریکت را در بدن حاکم اعلام ارتفاع خود را به ردیف بالا در روز دوشنبه.

لوئیس همیلتون طراحی شده توسط فتح مرسدس بنز را در جستجوی یک 7th رانندگان عنوان به مساوی مایکل شوماخر رکورد. اولین مسابقات 3 بخشی از شامپو طلسم 8 اروپایی رقابت ها در 10 هفته است که ممکن است تبدیل به 9 در 11 اگر یک دور در Mugello در ایتالیا اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *