صبح خلاصه: کارگران مهاجر پس زدن دهنه اسب سقوط کرد و امیدوار است مسیر خود را در خانه; ICMR به آزمون برای جامعه انتقال در 75 منطقه و بیشتر

به عنوان خورشید افزایش یافت و بیش از این بزرگراه در ایندور منطقه مادان کومار Saroj تا به حال به یک انتخاب دشوار است. سوار موتورگازی در سوزان تابستان در طول روز بدون نوعی از حفاظت در برابر گرما می تواند کشنده. اما پس از اجرا از پول نقد و سهام برنج سریع تخلیه خانواده می تواند تنها اندازه گیری ممنوع.

یک بی مهابا اسلاید در درآمد همراه با بار هزینه های مرتبط با COVID-19 همه گیر را ترک کرده اند آندرا پرادش در مواجهه با یک “قبر بحران مالی’.

با هند ثبت نام 3,320 جدید COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته, گرفتن, کلی شمارش به عنوان گزارش شده توسط دولت در بخش سلامت به 62,584 از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در روز شنبه گفت: آن را به شروع یک مطالعه در بدترین متاثر از 75 کانون منطقه برای بررسی جامعه انتقال است.

هندی شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) در شنبه اعلام کرد تحقیقات با همکاری حیدرآباد بر اساس بهارات بیوتکنولوژی بین المللی با مسئولیت محدود (BBIL) به منظور توسعه یک COVID-19 واکسن.

هندی شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) حل یک کلید کمیته بود که بخشی از ملی COVID-19 نیروی کار (NTF) و وظیفه توسعه تحقیقات پروتکل یک تیم و همکاران برای واکسن و دارو و توسعه است.

اتحادیه وزارت بهداشت خود تجدید نظر تخلیه دستورالعمل برای COVID-19 بیماران حاکی از این است که تنها کسانی که با بیماری شدید نیاز به آزمایش می شود (از طریق یک سواب آزمون) و یک گزارش منفی باید به دست آمده قبل از تخلیه.

اداره پلیس, تحقیق و توسعه (BPRD) منتشر کرده است گام به گام راهنمای برای سازمان های اجرای قانون برای شناسایی “خبر جعلی” و ویدئوها در نظر گرفته شده برای گسترش وحشت از طریق نفرت و خشونت در پی COVID-19 بیماری همه گیر.

تحقیر در اکوسیستم خود را برای نخست وزیر نارندرا مودی تماس رد فرقه گرایی در چهره COVID-19 همه گیر نشان می دهد که Hindutva پروژه به نظر می رسد به بزرگتر شدن کنترل توسط افراد یا نهادهای درون آن بریزید.

کره جنوبی پایتخت تعطیل شده بیش از 2100 کاباره ها میزبان بارها و دیسکو پس از ده ها تن از coronavirus عفونت در ارتباط بودند به باشگاه را برانگیخت که رفت آخر هفته گذشته به عنوان کشور آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل.

بوندسلیگا آلمان خواهد بود که نادر رویداد ورزشی به راه اندازی مجدد, on May 16, حتی در حالی که جهان همچنان به مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر. این پرسش — چگونه آماده است هند به سر عمل ؟ هندو با برجسته شخصیت های ورزشی برای نظرات خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>