صبح خلاصه: وزارت دفاع تصویب 33 جدید جت های جنگنده برای ₹38,900 کرور; هند کسری تجاری با چین به نرخهای $48.66 میلیارد دلار و بیشتر

در میان مداوم تنش در مرز با چین, دفاع کسب شورای (DAC) به ریاست وزیر دفاع Rajnath Singh, در روز پنج شنبه تایید معاملات به ارزش ₹38,900 کرور.

دولت هند گفت: این مطالعه یک دادگاه بین المللی حاکم است که ایتالیایی تفنگداران دریایی متهم به قتل دو ماهیگیر در آب های کرالا در فوریه 15, 2012 برگزار شد “مصونیت” خواهد بود و در صورت آزمایشی در ایتالیا نمی هند.

هند کسری تجاری با چین کاهش یافت و به $48.66 میلیارد دلار در 2019-20 در حساب از کاهش واردات از کشور همسایه با توجه به دولت داده است.

در شارژ خود را ورق پلیس دهلی ذکر کرده اند که این نه مردان مسلمان به قتل رسیدند در این دوره از شب 25 فوریه تا اواخر شب در فوریه 26. بدن آنها بهبود بیش از یک دوره چند روز از Bhagirathi Vihar تخلیه.

متخصصان سلامت روانی در دره کشمیر هشدار داده اند از یک “بیماری روانی” در میان کودکان در معرض “نادر و پیچیده و مداوم تروما” با توجه به درگیری های طولانی در منطقه است.

یک CB-CID افسر گفت: یک تیم ویژه ای ره خودرو در Gangaikondan checkpost در تیرونلولی-مادورای ملی بزرگراه که در آن آقای Sridhar داشت در حال فرار به سمت Theni منطقه و او را دستگیر کردند.

یک سخنگوی پلیس گفت نیروهای امنیتی از جمله پلیس را درگیر مخفیگاه شبه نظامیان در برخورد در Malbagh منطقه سرینگر. این سومین برخورد در سرینگر از آنجا که ممکن است. قبلا پنج شبه نظامیان کشته شدند در دو عملیات جداگانه برخورد در سرینگر.

خود را تشویق به خود جلب کرد تیز ملامت از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که به چالش کشیدن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات نوامبر و گفت: کمی وجود دارد به جشن می گیرند با اقتصاد هنوز در وخیم دولت است.

سنبله در موارد در شهر لستر که منجر به محلی مدارس و مغازه ها در این هفته در بسته و دوباره جولای 4 reopenings تاخیر اثبات شد که “این ویروس هنوز هم با ما” او گفت:.

فوق العاده PAC که توصیف خود را به عنوان یک گروه از فارغ التحصیلان’ که در خدمت آقای بوش و دیگر جمهوری خواه رئیس جمهور و اعضای کنگره و فرمانداران معتقد است “اصول مهم تر از سیاست” را به عنوان در هر وب سایت خود را.

در حالی که افشای آنچه که او و دیگر بالا قانونگذاران گفته شد در مورد گزارش نعمتهای خانم پلوسی متهم کرد کاخ سفید از “قرار دادن در یک con” در گفت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود در جریان این اطلاعات به دلیل آن را به طور کامل تأیید شده است.

با عنوان امن یک هفته پیش کمی وجود دارد در معرض خطر برای یورگن تیمهای لیورپول را کنار نشان داد که به مراتب از سطح معمول خود را از شدت اما از دست دادن فقط دوم خود را از لیگ کشته شد و تاکید یادآوری است که شهرستان خواهد بود از جان گذشته خود را بازیابند تاج و تخت فصل آینده است.

راموس تبدیل 79 دقیقه نقطه پنالتی پس از ختافه ساخته شده آن اشتباه در غیر این صورت بی عیب و نقص دفاعی عملکرد برای سرکوب بیشتر با استعداد رقبا. آن نهم لیگ هدف از این فصل برای رئال مادرید مرکز بازگشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>