صبح خلاصه: نارندرا مودی دعوت از شرکت های ایالات متحده به سرمایه گذاری در هند; لیورپول آسانسور لیگ برتر جایزه و بیشتر

نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه به دعوت شرکت های آمریکایی برای سرمایه گذاری در هند, بهداشت و درمان, زیرساخت, دفاع, انرژی, مزرعه و بیمه بخش گفت: کشور ارائه می دهد و باز بودن و فرصت ها.

لیورپول بازیکنان در نهایت دست خود را در لیگ برتر جایزه روز چهارشنبه در یک خاموش, ارائه, مراسم در مقابل خالی Kop پس از یک خطر ناک 5-3 پیروزی بر چلسی در آخرین بازی خانگی این فصل است.

شما باید برای ساخت واکسن در مقیاس زیادی برای یک کشور مانند هند قادر به واکسیناسیون بخش بزرگی از جمعیت است. سپس شما در واقع باید به خارج و تحویل واکسن در مقیاس است که هرگز قبل از دیده شده است. که آن نیز یک مانع بزرگ می گوید: مدیر آکسفورد واکسن گروه اندرو Pollard.

هند گزارش بالاترین تا کنون تعدادی از بهبود در یک روز با 28,472 COVID-19 بیماران درمان شده یا ترخيص شده از بيمارستان ها در 24 ساعت, با توجه به بیانیه ای از اتحادیه و وزارت بهداشت در روز چهارشنبه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: کشورهایی مانند هند و ایالات متحده باید با هم کار کنند را به صورت “چالش” از حزب کمونیست چین (CPC). آقای Pompeo ثبت نظرات مشترک در هند ایده های اجلاس سران سازمان یافته توسط ایالات متحده در هند شورای کسب و کار (USIBC) آمد ساعت بعد از خبر شکست از آمریکا سفارش, بسته شدن, چینی, کنسولگری در هوستون.

امور خارجی وزیر S. Jaishankar گفته است که ایالات متحده نیاز به یادگیری کار با یک جهان چند قطبی و “فراتر از” اتحاد. نظرات خود را ساخته شده در ایالات متحده در هند کسب و کار شورا هند ایده های اجلاس تکرار سخنان او ساخته شده در اوایل این هفته که هند هرگز بخشی از یک اتحاد.

بیش از دو سوم از مدارس خصوصی ارزیابی در بررسی اولیه توسط میدان مرکزی بنیاد (CSF) با استفاده از WhatsApp, احتمالا روی یک مشترک تلفن به حالت اصلی برای آموزش و یادگیری در طول بیماری همه گیر. بیش از 80 درصد از معلمان در این مدارس پرداخت نشده است و بعد از ماه مارس آن را در بر داشت.

تمام سیستم عامل های دیجیتال باید پاسخگو و حساس نسبت به نگرانی های مربوط به دفاع و حفظ حریم خصوصی داده ها از شهروندان کشورهای مستقل اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد گفت: در روز چهارشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک طرح در روز چهارشنبه به ارسال ماموران فدرال به بیشتر شهرهای ایالات متحده برای سرکوب و جنایت خشونت آمیز در تشدید از خود “نظم و قانون” موضوع رفتن به تاریخ 3 نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

دیوان عالی کشور روز چهارشنبه موافقت کردند به شنیدن بعد از دو هفته یک دسته از دادخواست از جمله یکی ظ توسط هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) برای اصلاح در قانون اساسی آن است که ممکن است تصمیم گیری tenures از آن رئیس جمهور Sourav Ganguly و دبیر جی شاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>