صبح خلاصه: nCoV شیوع اعلام وضعیت فاجعه بزرگ در کرالا; نمی خواهد ریخت و پاش برای پایان دادن به رکود می گوید: Nirmala Sitharaman و بیشتر

با تایید یک مورد سوم از رمان coronavirus (nCoV) عفونت در ایالت کرالا در روز دوشنبه اعلام کرد همه گیری یک دولت فاجعه.

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز دوشنبه اظهار داشت که دولت قصد ندارم به تکرار اشتباهات گذشته و سعی کنید به ریخت و پاش راه خود را برای خروج از رکود اقتصادی در اشاره آشکار به دولت UPA در پاسخ به عمده رکود در 2008-09.

در یک گزارش در مجلس مطرح در دوشنبه حسابرسی و حسابرس کل (CAG) کشیده ارتش برای کمبود در ارائه لباس های ویژه جیره و مسکن برای سربازان در ارتفاع بالا از جمله Siachen.

این Rajya سبها Rulebook کار برکنار شده است اگر آن را نمی کند فضا را به مخالفت با پنج احزاب مخالف گفت: روز دوشنبه پس از رئیس بارها و بارها حاضر اجازه می دهد تا اعلامیه تحت حکومت 267.

بیش از یک تعداد انگشت شماری از دموکرات ها با یکدیگر به رقابت بپردازند و به طور غیر مستقیم در برابر بسیار بحث برانگیز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بالا سوار بر قریب الوقوع خود را تبرئه توسط سنا به عنوان ایالات متحده در انتخابات نجومی آغاز و در دوشنبه شب با آیووا قفقاز.

یک مرد لعن و غرغر incoherently باز آتش داخل بسته بندی تازی اتوبوس در جنوب کالیفرنیا اوایل روز شنبه کشته شدن یک نفر و زخمی شدن پنج نفر دیگر در ظاهر تصادفی قبل از حمله به مسافران خلع سلاح او مقامات و یک شاهد گفت.

هند قادر خواهد بود برای ایجاد 100 میلیون شغل رسمی اگر همه پایین آویزان میوه ها به درستی میرود و با حمایت از تغییر سیاست و مناسب technologies می گوید تاتا و پسران رئیس N. Chandrasekaran.

نواک جوکوویچ قرار داده و راجر فدرر در اطلاع او به عنوان برنده 17 گرند اسلم عنوان در استرالیا باز و هشدار داده بود كه همه را برای سوئیس’ رکورد 20 — و علامت خود را به صورت هفته به عنوان شماره 1 جهانی.

Sachin Tendulkar شده است شارت به عنوان یکی از پنج رقیب برای بین المللی ورزشی حاضر 2000-2020 جایزه. برنده انتخاب خواهد شد پس از سومین و آخرین دور رای گیری که به پایان خواهد رسید و در فوریه 16.

ناپولی برداشت دو گل دیرهنگام به پیروزی 4-2 سامپدوریا در روز دوشنبه در سری آ بازی شامل دو بحث VAR تصمیم گیری و دیدنی, تلاش, توسط veteran Fabio Quagliarella برای میزبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر