صبح خلاصه: نیا مظنون ترور بودجه در کرالا قاچاق طلا مورد ایران قطره هند از منطقه آزاد چابهار راه آهن پروژه و بیشتر

درآمد حاصل از قاچاق طلا صورت ممکن است مورد استفاده برای ترور بودجه با توجه به ملی تحقیقات آژانس (نیا).

نیروی دریایی است که انتظار می رود برای شروع دریافت جدید دوقلو-موتور هواپیما حامل بر اساس هواپیماهای جنگنده در حال توسعه با دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) توسط 2032 و از آن خواهد شد یک جایگزینی برای روسیه MiG-29K حامل جت در سرویس و دفاع ،

کنگره قانونگذاری حزب (CLP) در راجستان در روز دوشنبه ابراز ایمان به رهبری وزیر Ashok Gehlot در میان آشفتگی های سیاسی ناشی از معاون سانتی متر Sachin خلبان شورش و ادعا کرد که پشتیبانی از بیش از 100 قانونگذاران در 200 عضو مجمع.

همچنین بخوانید: فرار از پرداخت مالیات: این جستجوها در دهلی نو بمبئی و راجستان

ایالات متحده در روز دوشنبه را رد کرد چین, مورد مناقشه ادعا می کند به منابع دریایی در دریای چین جنوبی یک حرکت است که پکن انتقاد به تحریک تنش در منطقه است که به طور فزاینده ای برجسته testy ارتباط است.

حزب است که تاسیسات با احتیاط پس از افتضاح از تشکیل دولت در ماهاراشترا با Ajit Pawar را حمایت.

اتحادیه وزارت بهداشت به مردم توصیه کرد به وحشت اگر آنها تشخیص داده شده با COVID-19 بیان کرد که “اکثر مردم بهتر است”.

هند و چین در حال برنامه ریزی برای برگزاری چهارمین دور از فرماندهان سپاه ایران در Chushul روز سه شنبه که در آن جزئیات فاز دوم از متارکه در امتداد مرز خواهد بود بحث دفاع ،

چهار سال پس از هند و ایران امضا توافق نامه برای ساخت یک خط راه آهن از بندر چابهار به زاهدان در امتداد مرز با افغانستان دولت ایران تصمیم گرفته است برای ادامه ساخت و ساز خود را در آن با استناد به تاخیر از سمت هند در بودجه و شروع پروژه.

همچنین بخوانید: دو از پونا بازداشت لینک با ممنوع اعلام کرد گروه تروریستی است

پذیرش کالج رتبه بندی است که بستگی به کلاس 12 علامت هستند و احتمال دارد که بسیار بالاتر cut-offs در این سال با افزایش تعداد دانش آموزان به ثمر رساند نمرات بالا در این سال هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) امتحانات.

کمیسیون انتخابات از سریلانکا “از نزدیک نظارت بر” وضعیت زیر اخیر سنبله در coronavirus موارد و “امید و دعا” است که انتخابات عمومی — که به تعویق افتاد و زودتر انجام می شود می تواند در اوت 5 به عنوان برنامه ریزی شده رئیس آن گفت.

Hemang امین رئیس اجرایی از لیگ برتر هند منصوب شده است موقت مدیر ارشد اجرایی (CEO) از هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI). امین ارتفاع مطلع شد به BCCI وابسته در یک ارتباط داخلی توسط BCCI وزیر Jay شاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>