صبح خلاصه: تعداد COVID-19 نفر در کشور عبور 110, Madhya Pradesh طبقه آزمون امروز و بیشتر

از موارد جدید دو نفر از ماهاراشترا دو از کرالا و هر یک از راجستان, Karnataka, Telangana و Uttarakhand. ده نفر را تا کنون از بيمارستان مرخص شده بعد از درمان.

سرنوشت کنگره-رهبری دولت در Madhya Pradesh تنظیم شده بود تصمیم گرفت در یک طبقه و آزمون در روز دوشنبه. اما Vidhan Sabha اعلام کرد کسب و کار برای دوشنبه ذکر تنها فرماندار آدرس و رای با تشکر.

این کمال نات دولت تحت فشار قرار دادند به آستانه پس از خروج از ارشد کنگره رهبر Jyotiraditya Scindia و بلوک 16 قانونگذاران با توجه بیعت با او.

مردم در کرالا که آمده اند در تماس با COVID-19 بيمار و نشان دادن علائم خفیف خواهد بود آزمایش با توجه به تجدید نظر در دستورالعمل های صادر شده در مارس 12 توسط کرالا وزارت بهداشت. کرالا است که تا کنون گزارش 22 مورد تأیید از COVID-19.

در هند هر چند تست نرخ abysmal, یکشنبه هیچ سنبله در گسترش بیماری گزارش شده است. اما نمایی افزایش موارد در کشورهای غربی که به طور مشابه نرخ پایین تست باید مجموعه ای از زنگ زنگ زنگ.

Jabeda بیگم را رد کرد با وجود ارسال 15 اسناد نماد ناامیدی گسترده در آسام. تقریبا هر کس در Kamrup منطقه Goroimari بلوک می داند نام او. بسیاری از برخی از 21,700 خانواده ها در سراسر 75 روستا در این بلوک باید حداقل یک عضو از سمت چپ از NRC منتشر شده در تاریخ 31 اوت سال 2019. “

“ما در اینجا به بندگان ما در اینجا به حکومت این کشور” اعلام کرد Bhim فرمانده ارتش Chandrashekhar آزاد در راه اندازی بازوی سیاسی از ساز و برگ در Noida در روز یکشنبه. این مهم است که اعلام شده در 86 سالروز Kanshi Ram, بنیانگذار Bahujan Samaj ،

این اوتار پرادش دولت در حال حاضر مسلح خود را با یک دقیق قانون جدید برای بازیابی خسارت از کسانی که آسیب های عمومی و مالکیت خصوصی در تظاهرات و شورش. ادعا می کند برای جبران خسارت خواهد بود تصمیم گرفت با تعیین ادعای دادگاه’ خواهد شد که مجاز به بررسی شکایات و ارزیابی خسارت.

اسپانیا قفل کردن آن 46 میلیون نفر از شهروندان و فرانسه دستور بستن فقط در مورد همه چیز بقیه جهان را دوست دارد در مورد آن – برج ایفل موزه لوور, این کافه ها و رستوران ها – به عنوان دولت در زمان به طور فزاینده ای از جان گذشته اقدامات برای قرار دادن فضای بیشتر بین مردم و حاوی coronavirus. همچنین بخوانید: هفت آلوده تر در سری لانکا در نظر گرفتن مجموع موارد به 18

این ضربه ای بود که به آقای نتانیاهو است که زندگی سیاسی در میان بی سابقه ای بن بست سیاسی و جنایی کیفرخواست برای فساد که او را انکار می کند.

با کمتر از پنج ماه به قبل از توکیو بازی های المپیک, کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ طرح اضطراری در گفتگو با عضو سازمان منابع نزدیک به کمیته بین المللی المپیک روز یکشنبه گفت:.

بیش از چهار دهه پیش که تیم هاکی برداشته آن تنها در جام جهانی تاج در 15 مارس — شکوه فصل نوشته شده است پس از این قلب شکستن دست دادن دو سال پیش از آن در سال 1973.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر