صبح خلاصه: پرستاران ارتباط حرکت SC گفت: سلامت کارکنان بیمار-مجهز انگلستان PM بستری در بیمارستان برای COVID-19 آزمون و بیشتر

Coronavirus | سریع تست آنتی بادی برای نقاط ابتدا می گوید ICMR

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: سریع آنتی بادی بر اساس آزمایش خون برای COVID-19 مستقر خواهد شد توسط این جمعه در خوشه و نقاط داغ نشان دهنده بروز موارد تایید شده.

Coronavirus | ساعت چراغ لامپ به عنوان ملت می پیوندد دست در برابر ویروس

مردم در سراسر کشور خاموش چراغ در خانه های خود و روشن لامپ در درهای خود را و بالکن در همبستگی با سایر نقاط کشور در مبارزه با COVID-19 در تماس با نخست وزیر نارندرا.

این است که رفتن به 9/11 لحظه دکتر می گوید که ایالات متحده پرانتز برای ‘سخت’ هفته

ایالات متحده آمریکا روز یکشنبه وارد یکی از حساس ترین هفته تا کنون در coronavirus بحران با مقامات دولتی هشدار داد که مرگ و میر در مکان هایی مانند نیویورک و میشیگان و لوئیزیانا نشانه ای از مشکل به آمده در کشورهای دیگر.

Coronavirus | انگلستان PM بوریس جانسون بستری در بیمارستان برای آزمایش

نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شد برای آزمون روز یکشنبه در چه خیابان داونینگ گفته بود “گام احتیاطی” از آنجا که او نشان مداوم علائم کروناویروس ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

Coronavirus | بسیاری از زنان از تامیل نادو با حضور Tablighi دیدار

سازمان های اطلاعاتی را صادر کرد هشدار در مورد یک گروه از زنان اسلامی واعظان از جمله بسیاری از تامیل نادو متعلق به زنان جناح Tablighi Jamaat — این Mastooraat جماعت — که حضور داشتند در ماه گذشته را به جماعت در دهلی نو. زنان سفر به کشورهای مختلف و همچنین در تامیل نادو 15 روز پیش این سازمان گفت.

Coronavirus | پرستاران حرکت SC می گویند کارکنان بهداشتی بیمار-مجهز

یک کرالا-بر اساس 3.8 لاخ-قوی پرستاران در ارتباط با نزدیک شدن به دیوان عالی کشور گفت: دولت نه حاوی ملی مدیریت پروتکل برای COVID-19 به آدرس نگرانی های جدی مربوط به قریب الوقوع و خطرات مطرح شده به سلامت و ایمنی پرسنل پزشکی در سراسر کشور است.

Coronavirus | راه آهن محدودیتهای پست-مستند پروتکل های

از مسافران پوشیدن ماسک به استفاده از Arogya Setu برنامه برای بررسی وضعیت سلامت خود را قبل از اجازه دادن به آنها برای سفر و تشویق فیزیکی فاصله در هیئت مدیره چند پیشنهاد که راه آهن هند است که خانههای گلی خالی بیش از آن را به عنوان آماده به دنده برای پایان 21 روز مستند در تاریخ 14 آوریل.

Coronavirus | ملکه الیزابت آدرس بریتانیا

ملکه الیزابت ساخته شده و بسیار نادر پخش به ملت خود روز یکشنبه به تجمع عمومی در صورت شیوع کروناویروس. در اینجا متن از 93 سال پادشاه آدرس تنها پنجم ویژه پخش تلویزیونی او ساخته شده است که در طول سلطنت طولانی ترین در تاریخ است.

فرانسه مرگ و میر کاهش می یابد اما coronavirus هنوز بازدید

فرانسه روزانه مرگ و میر از این رمان coronavirus سقوط کرد در 24 ساعت گذشته و پذیرش به مراقبت های ویژه نیز کند وزارت بهداشت گفت: ضمن تشکر از شهروندان تا حد زیادی احترام یک مستند برای متوقف کردن گسترش ویروس.

لیگ برتر بازیکنان رد قطع پرداخت

لیگ برتر بازیکنان را رد کرد و حرکت در روز شنبه توسط باشگاه به کاهش دستمزد خود را 30 درصد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس افزایش تلخ ردیف عنوان اتحادیه خود ادعا کرد دولت خواهد به از دست دادن بیش از £200 میلیون دلار پرداخت کرده است.

برنی اکلستون می گوید 2020 F1 قهرمانی باید لغو شود

F1 سابق اجرایی برنی اکلستون می گوید این فصل فرمول یک قهرمانی باید لغو شود چرا که به نظر می رسد بعید است که به اندازه کافی مسابقه را می توان برای تکمیل آن معتبر با توجه به کروناویروس بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید