صبح خلاصه: تجدید نظر تست هنجارهای احتمال زیاد به عنوان تعداد COVID-19 موارد همچنان به افزایش PM مودی خاموشی تماس قرار می دهد شبکه قدرت مدیران در آماده باش و بیشتر

تعداد COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در این کشور با 336 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته با در نظر گرفتن مجموع شمارش به 2,547 دفاع کرد گرفته شد در حالی که 18 بیشتر مرگ و میر گزارش شده اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در آوریل 3. هند ثبت شده 62 و میر به علت COVID-19 تا کنون در حالی که 162 بيمار مرخص شده. در سراسر کشور, 66,000 نمونه آزمایش شده اند و تا کنون که شامل تکرار آزمایش بر روی بیماران برای تایید سلامت.

نمودار ردیابی تعداد کل تایید COVID-19 موارد و مرتبط با مرگ و میر و تست نرخ سراسر متحده و U. T. s.

دولت با ارسال سیگنال های متضاد سوال از کمک های مالی خارجی به نخست وزیر جدید را شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق بهتر به عنوان شناخته شده PM-مراقبت.

“من 20 سال در بمبئی من را دیده اند هرگز چنین دید گفت:” گوپال داس به عنوان او خود را بازگو مصیبت در 21 مارس در Lokmanya Tilak پایانه. گوپال بود در میان دریایی از افرادی که اقدام به تخته چه خواهد بود چند قطار از شهر به خانه های خود صدها کیلومتر دور است. Gopal که یک کارگر ساختمانی نتونست به هیئت مدیره قطار. و هیچ چیز را آماده کرده بود او به دنبال چه بود.

نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید نه دقیقه خاموشی در 9 p. m. در مارس 5 نگرانی برای شبکه قدرت مدیران به عنوان آنها در حال آماده سازی خود برای حصول اطمینان از پايداری شبکه در طول دوره.

مقامات در اوتار پرادش در حال تلاش برای مهار مردم در coronavirus (COVID-19) قرنطینه مراکز در مناطق روستایی است. در بسیاری از مناطق مهاجران که خانه بازگشت و پس از مستند و در نتیجه از دست دادن شغل و نگهداری می شدند در داخل این مراکز به عنوان در هر پیشگیرانه پروتکل پرید قرنطینه یا دلیل برای ترک به مراکز.

در میان اعتراض از جامو واحد BJP وزارت امور خانه (MHA) به منظور معکوس آن صادر شده در مارس 31 حفاظت از ارائه به مساکن تنها در گروه D و ورود به سطح غیر-فهرست پست های دولتی. تازه منظور صادر شده از اواخر جمعه فراهم می کند حفاظت برای مساکن برای “هر پست” در دولت از جمله سطح ارشد موقعیت در گروه A و گروه B دسته. جمعه را نیز حذف بند است که هر فرد انجام معیارهای اقامتگاه واجد شرایط خواهد شد “تلقی می شود” یک اقامتگاه است.

علاوه بر آشکار news نقطه نخست وزیر تصویری نشانی در روز جمعه وجود دارد بیشتر به بحث در مورد مبهوت خروج از 21-day مستند که ساعت بحث و گفتگو با وزرای ارشد در روز پنج شنبه و ما به شما یک مروری گسترده ای از عوامل است که نیاز به در نظر گرفته شود در این زمینه است. ما تامیل نادو رئیس اداره Ramya Kannan ما می پیوندد در این بحث است.

Rohit Kumar Singh اضافی دبیر کل (پزشکی و سلامت) هدایت سلامت نیروی کار در راجستان است که زحمتکش دور ساعت برای مقابله با COVID-19 و کنترل گسترش از رمان coronavirus. او به بحث در مورد استراتژی برای مقابله با این وضعیت در مصاحبه با محمد اقبال در جیپور در روز جمعه.

بیست و سه ساله Rahul V. یک دانشجوی MBA در شرق لندن برای اولین بار در مورد شنیده هوایی هند پروازهای آینده به بریتانیا از یک وب سایت دولت او شده است برای ردیابی دو هفته گذشته تا کنون پس از هند ممنوع سفر برای مسافران از انگلستان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. دانش آموز از حیدرآباد یکی از صدها رشته در انگلستان در میان حدود 25,000 سرخپوستان رشته در نقاط مختلف جهان می گوید او اجازه دهید زمانی که او اطلاع داد که پرواز را به بازگشت به هند خالی به عنوان دولت حاضر به بلند کردن آن سخت ممنوعیت هر گونه مسافران از جمله هند شهروندان برای ورود به هند است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همتای فرانسوی خود امانوئل پاکسازی در روز جمعه خواست های سطح بالا در سازمان ملل متحد مذاکرات در coronavirus بحران, با, فرانسه, فشار برای تمرکز بر مناطق جنگی در سراسر جهان است. رهبران دو کشور صحبت با تلفن و “بحث برگزاری P5 رهبران به زودی به سازمان ملل متحد افزایش همکاری در شکست دادن همه گیر و حصول اطمینان از صلح و امنیت بین المللی” به کاخ سفید دفتر مطبوعاتی گفت:.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه توصیه می شود که آمریکایی ها پوشش چهره خود را با ماسک هنگامی که خارج از منزل, یک سیاست U-نوبه خود زیر رو به رشد تحقیقات علمی نشان می دهد استفاده گسترده خود را می توانید بنیادی گسترش coronavirus. آقای ترامپ گفت: کاخ سفید در نشست خبری که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بود و اصرار مردم به پوشیدن پوشش صورت مانند روسری یا, در خانه, پارچه, ماسک, اما برای حفظ پزشکی-درجه ماسک در دسترس برای سلامت کارگران است.

چندین مساجد باقی مانده باز در روز جمعه در سراسر پاکستان و مردم نماز وجود دارد با وجود ممنوعیت دولت در جماعت گردهمایی به منظور جلوگیری از گسترش SARS-CoV-19 که به کشته شدن 37 نفر و آلوده تقریبا 2500 دیگران در کشور است. دولت سند اعلام کرده بود حکومت نظامی مانند محدودیت از 12 ظهر تا 3 بعد از ظهر برای متوقف کردن مردم از بازدید از مسجد در حالی که دولت پنجاب صادر کرده است فتوا برای مردم به ارائه نماز در خانه های خود.

کمیته بین المللی المپیک خود تجدید نظر صلاحیت مهلت توکیو بازی به 29 ژوئن 2021. 2020 المپیک به تعویق افتاد, یک سال با توجه به COVID-19 همه گیر را مجبور به کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون بین المللی به دوباره کاری و مدرک تحصیلی خود را و تقویم مسابقات. در حالی که برخی از این حوادث مانند هاکی در حال حاضر به اتمام صلاحیت خود را در فرآیندها و نمی خواهد تحت تاثیر قرار مختلفی از جمله بدمینتون و آهنگ و میدان بودند و در عین حال برای تکمیل همان.

زمانی که قهرمانی بود به نام خاموش از چند روز پیش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از ستاره سابق ابراز ناامیدی. Ramanathan کریشنان که ساخته شده در جهان نگاه در هند با سوء استفاده خود را در این رویداد معتبر در دهه شصت مشترک دیدگاه های خود را بیش از حد. “فوری من احساس درباره لغو شد یکی از شادی و غم و اندوه گفت:” هندو از چنای.

میان بوکسور Ashish کومار هنوز رتبهدهی نشده است ملاقات کرد, Vijender Singh, اما 25 ساله از هیماچال پرادش تساوی با الهام از المپیک مدال برنز. برای Ashish که رزرو المپیک سهمیه در آسیا/اقیانوسیه مقدماتی رویداد در امان ماه گذشته مشاهده Vijender جعبه یک فرآیند یادگیری است. “من هرگز ملاقات Vijender بهایی صاحب,اما من دوست دارم او در ضد حمله و دوربرد بازی” Ashish گفت هندو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید