صبح خلاصه: دیوان عالی کشور اجازه می دهد تا شرکت ها برای مذاکره با کارکنان; تصمیم گیری در دولت GST حق قرار داده تا جولای و بیشتر

کارفرمایان و کارگران می تواند به دنبال کمک از نیروی کار بخش مقامات و اتحادیه های کارگری برای رسیدن به یک راه حل. دادگاه مشخص شده است که دولت نیز در حال تعهد به اطمینان حاصل شود مصالحه بین کارفرمایان خصوصی و کارگران خود را برای صاف در حال اجرا از موسسات صنعتی.

GST مجموعه در دو ماه گذشته تنها به 45 درصد از مقدار مورد نظر وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: در روز جمعه. با توجه به کمبود درآمد این شورا دوباره دیدار خواهد کرد در ماه جولای به بحث در مورد این موضوع جبران فرایند و غرامت به ایران و امکان قرض گرفتن پول از این بازار برای پاسخگویی به این حق.

هند و چین برگزار شد دور دیگری از عمده General-سطح مذاکرات در روز جمعه برای حل و فصل مناقشه در مرز در Ladakh. در ضمن در New Delhi, وزیر دفاع Rajnath Singh برگزار شد یکی دیگر از جلسه بررسی پیشرفت این زمین سطح مذاکرات با رئیس دفاع کارمندان (سی دی) و سه سرویس روسای منابع گفت.

دیوان عالی کشور روز جمعه در زمان قوی استثنا به عدم وجود زیرساخت ها و کاهش حقوق و دستمزد برای زین دولتی و خصوصی کارکنان پزشکی, هشدار به دولت که “شما نمی خواهید ناراضی سربازان در جنگ” در برابر COVID-19 بیماری همه گیر.

گزارش نوشته شده توسط یکی از چهره های ارشد در خراسان چینی فکر می کنم تانک مرتبط است که تنش در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) هند به حرکت در سال گذشته به لغو ماده 370 و تغییر وضعیت از جامو و کشمیر تصمیم گیری است که چین تا به حال ابراز مخالفت.

به اطمینان حاصل شود که مزرعه دست در دسترس هستند برای به موقع کاشت کشاورزان در پنجاب در حال ارائه یک افزایش در حقوق و دستمزد بیش از سال گذشته پاداش علاوه بر تسهیل سفر از مکان های مادری خود همراه با اسکان و غذا. برخی از آنها حتی ارائه مشروبات الکلی به عنوان یک انگیزه اضافه شده.

به عنوان موسسات آموزشی در سراسر کشور روشن به کلاس های آنلاین پس از مستند دانش آموزان در سراسر swathes بزرگ از شمال شرق صبر کنید امید خود را برای گوشی های تلفن همراه به صورت زنده و یا گرفتن سیگنال به اندازه کافی برای نگه داشتن سرعت با خود شانس تر از همتایان گزارش Rahul Karmakar

دیوان عالی کشور روز جمعه خواسته وزارت دارایی و بانک مرکزی هند (RBI) برای برگزاری دقیق جلسه مشترک در سه روز آینده برای پاک کردن هوا در اینکه تاخیر در بهره وام در محل برای کمک به وام گیرندگان خود را از طریق بحران مالی در طول ملی مستند منجر به تعهدی بیشتر علاقه یک بار یخ برداشته شده است پس از اوت 31.

عملیات ویژه گروه (SOG) از راجستان پلیس را بررسی اتهام شکار غیر قانونی از کنگره MLAs در دولت زیر ادعایی آنلاین انتقال مقدار بسیار عظیمی از پول است. به اداره مبارزه با فساد است که در حال حاضر کشف و ضبط ماده پس از شکایت ثبت شده به دنبال اقدام علیه کسانی که در تلاش برای سرنگونی دولت.

برزیل COVID-19 مرگ و میر پیشی گرفت بریتانیا در ژوئن 12 برای تبدیل شدن به دومین در جهان با 41,828 مرده اما سازمان بهداشت جهانی گفت: ملت و نظام سلامت ایستاده بود تا به فشار.

پکن بسته دو بازار در روز جمعه و تاخیر در بازگشت از مدرسه ابتدایی دانش آموزان پس از سه تازه COVID-19 موارد ظهور در پایتخت — برای اولین بار پس از دو ماه از عفونت در شهرستان.

هر دو درگیری — سه ODIs و سه T20Is در سریلانکا و سه ODIs در زیمبابوه — بخشی از آینده تورهای برنامه های (FTP) است که به احتمال زیاد به تجدید نظر در زمانی که شورای بین المللی کریکت مدیره در دیدار هفته آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید