صبح خلاصه: TN سوابق بالاترین تک-بعد سنبله در COVID-19 موارد نخست وزیر روسیه آزمایش مثبت و بیشتر

تامیل نادو در 30 آوریل شاهد بیشترین تعداد coronavirus موارد پس از اولین مورد گزارش شده در مارس 7. در مجموع 161 تازه موارد ثبت شد و شهر چنای خود را تا به حال 138 موارد بازتاب روشن افزایش روند.

احزاب مخالف را به نام سفارش از وزارت خانه امور (MHA) اجازه می دهد دولت به کشتی بازگشت کسانی که در یک رشته گویم چیز بی معنی و اندازه گیری برای خرید زمان بیشتر است.

ملی ماموریت برای پاک کردن Ganga (NMCG) یک بازوی جال شاکتی وزارت که با Ganga پاک کردن برنامه فرستاده است به شورای تحقیقات پزشکی (ICMR) یک پیشنهاد برای انجام آزمایش های بالینی و بررسی اگر Ganga آب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان coronavirus (COVID-19 بيمار).

عمده کشاورزان گروه Bharatiya Kisan اتحادیه خواستار ₹1.5-لاخ کرور بسته امداد برای کشاورزان آسیب دیده توسط COVID-19 و مستند همراه با چهار برابر افزایش PM-KISAN درآمد حمایت از طرح. این می آید حتی به عنوان وزیر کشاورزی نارندرا سینگ تومار sidestepped سوال در مورد یک مزرعه بخش بسته امداد و گفت موجود اقدامات دولت کافی بود.

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin می گوید که او دارای آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و گفته است که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور او را از خود جدا کنند.

یک صد و پنج نفر که تست مثبت برای COVID-19 در غرب بنگال بوده اند و از این 72 به علت بیماریهای, West Bengal دولت دبیر کل Rajiva سینها گفت: در روز پنج شنبه با اشاره به گزارش های دولت و کمیته حسابرسی.

Madhya Pradesh ثبت 65 جدید COVID-19 مورد در روز پنج شنبه در نظر گرفتن شمارش به 2,625 دولت اداره خدمات بهداشت گفت. این ارقام شامل نمی شود, آخرین اطلاعات از ایندور.

فشار نصب دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار جو بایدن به شخصا پاسخ به یک اتهام تجاوز جنسی ساخته شده توسط سابق سنا aide — با وجود قوی انکار صادر شده در مبارزات انتخاباتی خود را.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی باید به این نتیجه رسیدند که جدید کروناویروس بود “نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی” اما می گویند که آنها هنوز در حال بررسی این که آیا ریشه های همه گیر ردیابی تماس با حیوانات آلوده و یا یک حادثه در یک آزمایشگاه.

فوتبالیست افسانه ای Subimal (Chuni) Goswami که کاپیتان های هند به بازی های آسیایی طلا در سال 1962 در گذشت روز پنج شنبه در کلکته.

اسپانیا در وزارت ورزش مورد تایید لالیگا را برای برنامه های باشگاه برای تست بازیکنان خود را برای coronavirus قبل از آنها بازگشت به آموزش به عنوان لیگ به نظر می رسد برای راه اندازی مجدد این فصل در ماه ژوئن پس از آن متوقف شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>