در پیروزی سیاسی تهمت تبرئه از تمامی اتهامات استیضاح

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خود جلب کرد در سرسخت حمایت از حزب جمهوری خواه روز چهارشنبه به شکست بدترین تهدید و در عین حال به او سه ساله ریاست جمهوری برنده تبرئه در مجلس سنا در روز استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

Coronavirus: مرگ و میر در چین افزایش می یابد به 560 بیش از 3000 مورد جدید در کشور

تعداد تایید مرگ و میر از چین شیوع کروناویروس رز به حداقل 560 پس از مقامات در سخت ترین ضربه هوبئی استان گزارش 70 جدید مرگ و میر در فوریه 6. در آن روزانه به روز رسانی کمیسیون بهداشت و درمان در هوبئی همچنین تایید کرد که تعداد تایید عفونت در شیوع رسیده است 28,018 در سراسر کشور با 3,694 مورد جدید گزارش شده است.

VHP می خواهد اعتماد به چوب به طرح اصلی در رم معبد

این Vishwa هندو Parishad (VHP) در چهار شنبه درخواست به تازگی اعلام Ram Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد به نگه داشتن به طراحی نهایی توسط Ram Janmabhoomi Nyas بود که رهبری جنبش برای معبد در ایودیا.

کمیسیون انتخابات می پرسد پلیس دهلی به هشدار DCP راجش Deo بیش لینک شاهین باغ تیرانداز به AAP

کمیسیون انتخابات روز چهارشنبه خواسته پلیس دهلی به صدور هشدار به معاون کمیسر پلیس (جرم شعبه) راجش Deo برای عموم صحبت در مورد ارتباط بین AAP و مردی که از کار اخراج اعتراض در شاهین باغ.

تئاتر فرمان سیستم تحت سی دی چهره مشکلات دندان درآوردن

بسیار مورد نیاز ادغام نیروهای مسلح تحت ارشد دفاع کارمندان (سی دی) به مبارزه با جنگ های مدرن کارآمد مواجه است دندان درآوردن مشکلات به خصوص در زیر یک جوانه زدن تئاتر, سیستم فرمان.

که رکود اسطوره ها و پیام های جعلی در coronavirus

متلاشیکننده اسطوره ها و پیام های جعلی در گردش در رسانه های اجتماعی عمومی وزارت بهداشت از ماهاراشترا در روز چهارشنبه گفت: مصرف بیشتر سیر, برگ کاری یا گاو ادرار خواهد نه درمان و نه جلوگیری از یکی از رمان های کروناویروس (nCoV) عفونت است.

انگلستان دولت moots تغییرات در بودجه BBC

انگلستان دولت اشاره کرد در روز چهارشنبه که سالانه بی بی سی مجوز هزینه در بریتانیا تماشای تلویزیون خانواده ها می تواند اوراق پس از بررسی آینده از آن منشور سلطنتی به عنوان بحران بودجه مذاکرات با پخش نزدیک است.

Rajini-کمال داد چشم انداز بر روی یخ نازک

بازیگر Rajinikanth را بی پرده بیانیه در حمایت از حقوق شهروندی (متمم) قانون و جمعیت ملی ثبت نام کرده شک و تردید جدی در امکان یک اتحاد بین او و همکار فیلم ستاره و Kairali Needhi Maiam بنیانگذار Kamal Haasan برای انتخابات مجمع در سال 2021.

NZ مقابل IND | تیلور ساخته پیروزی برای کلاه سیاه

یک شکست نخورده قرن از کهنه رودخانه راس تیلور صفحه نیوزیلند به یک خیره کننده چهار حلقه پیروزی هند در نخستین روز بین المللی اینجا را در روز چهارشنبه.

توکیو المپیک مدیر عامل: من به طور جدی نگران چین و ویروس

توکیو برگزارکنندگان بازی های المپیک روز چهارشنبه گفت: آنها به طور فزاینده ای نگران اختلال در سرعت گسترش ویروس در چین باعث شده است پیش از این بازی است که در کمتر از شش ماه.

مولر می درخشد به بایرن فشار به جام حذفی آلمان به مرحله یک چهارم نهایی

توماس مولر وزن در یک هدف و کمک به دارندگان بایرن مونیخ فشرده گذشته Hoffenheim 4-3 روز چهارشنبه برای رسیدن به یک چهارم نهایی جام حذفی آلمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی