مورتال کمبت فوق العاده خشونت آمیز در یک بازی مبارزه ای بلند ایستاده بود و پا به پا با Street Fighter مسلط بازی های آرکید در اوایل 90s. آخرین تکرار بازیکنان رقابت در مجازی بازی های آرکید آنلاین دوئل برای برتری در پایان عمل خرد کردن یا اسیاب. هنوز اخیر مورتال کمبت بازی انجام داده اند یک چیز خوب: تک بازیکن مبارزات انتخاباتی. مطمئن شوید که شده است وجود دارد یک جریان ثابت از شخصیت منتشر شده چنین به عنوان نابودگر T-800 و بذله گو. حسن نیت ارائه میدهد از آخرین پیامدهای گسترش داستان می شود برخی از بسته شدن و جالب مجموعه را هر چند آن بسیار کوتاه است.

مورتال کمبت 11: Aftermath

  • توسعه دهنده: NetherRealm Studios
  • ناشر: Warner Brothers Interactive Entertainment
  • قیمت: شروع می شود در ₹2499 در کنسول ₹999 در بخار

پس بر میدارد از پایان 2019 را مورتال کمبت 11 بنابراین آن را بسیار توصیه می شود شما را از طریق بازی تک بازیکن مبارزات انتخاباتی ، بدون اخلال گران بسیاری از هرج و مرج رخ لطف تندر خدا Raiden که منجر به ظهور و سقوط Kronika یک الهه از زمان. به عنوان قهرمانان ما در مورد همه چیز حق ابدی مزاحم و پسر بد از اولین مورتال کمبت نشان می دهد تا با یک پیشنهاد پر مخاطره از یک دزدی از طریق زمان. راه اندازی کامل کوتاه بهانه ای برای نگاهی جدید و شخصیت های قدیمی برای چرخش.

قطع به سال 1995 مورتال کمبت فیلم سینمایی فرود بر ما و آن را به طور اجتنابناپذیری تبدیل به یکی از بهترین بازی فیلم از همه زمان. این برنامه شامل موسیقی عالی edge-of-the-صندلی اکشن و بازیگر Cary-Hiroyuki تاگاوا به عنوان Shang Tsung که احضار هر دو تهدید و فساد با hammed تا روح خود را از آن من است’ گفت و گو است. و در حال حاضر, Cary-Hiroyuki تاگاوا نقش Shang Tsung در پی و افزایش آن است. او مظهر شخصیت آوردن که علامت تجاری پوزخند و عملکرد است که هر فن از فیلم ضعیف در زانو. تبدیل پس به چیزی خیلی بیشتر از شما نمی تواند کمک کند تعجب اگر تبه واقعی است کوتاه در مبارزات انتخاباتی.

Screenshot of Mortal Kombat 11: Aftermath

آمیزه ای از شخصیت

داستان-عاقلانه پس بیشتر از یک شخصیت بسته با بازگشت و شخصیت های جدید. چهار-مسلح Sheeva آوردن قدرت مهیب مشت به جنگ همراه با سنبله سپر, سلاح. فوجین باد خدا, سریع و خشمگین, سریع combos و وزش حملات که به شما اجازه واقعا گزاف گویی حریف خود را در همه جا. پیوستن به آنها classic 80s, RoboCop — motion-captured by Peter Weller اصلی بازیگر — و مستقیما از تصویر کمیک تخم ریزی hellspawn-تبدیل-ابرقهرمان که جریان کیپ است زندگی خود را.

Screenshot of Mortal Kombat 11: Aftermath

همه این شخصیت با سبک مبارزه خاص حرکت می کند و لخته سینمایی ضربات کشنده. این می رود بدون گفت که هر یک از شخصیت خود را در مرگ و میر که گوری finishers. اگر شما احساس می کنید به خصوص شما می توانید انجام یک دوستی — بله شما که راست است که زیبا در یک کارتون-ish سطح. از طریق یک دوستی شما می توانید شخصیت های مانند Sub-Zero, التماس کردن به سبد خرید بستنی در میان چیزهای دیگر. همچنین با بازگشت بسیار به لذت از بسیاری از علاقهمندان به بازی در حال مرحله مرگ و میر که در آن شما بد گویی کردن از کسی که به یک گودال از اسید است.

شما احتمالا جمع آوری شده است که مورتال کمبت 11: پیامدهای بسیار خشونت آمیز و… در آن است و سپس برخی از. تلفات و ضربات کشنده به خصوص سراسیمگی از خون و بدن است که نگاه همه بیش از حد نرم و صاف و بیش از حد بالا — بنابراین شما هشدار داده شده است. اگر سنگ زنی مورتال کمبت 11 شما قرار داده و شما مانند حالت تک نفره و سپس پس بیشتر کمبت. هر چند از آن است که گران قیمت برای گسترش. شما هم می توانید آن را انتخاب کنید تا ارزان تر در بخار یا فقط صبر کنید تا زمانی که یک فروش در. اگر شما فقط می خواهید شخصیت های آن ارزان تر است و آنها را خرید به صورت جداگانه.

نویسنده tech و علاقه مندان به بازی که امید به یک روز خود را به پایان برساند sci-fi رمان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی