بسیاری از آهنگ های من در مورد بحث روابط میگه artiste Sanoli Chowdhury

آن را در حالی که گوش دادن به پدرش collection of rock ‘n’ roll, به عنوان یک کودک که خواننده-ترانه سرا-تولید کننده Sanoli Chowdhury می دانستم که او می خواست به بازی گیتار. حتی اگر او مربی پیشنهاد او یادگیری پیانو برای اولین بار او گیر کرده به او اسلحه و در هفت سالگی شروع به یادگیری این ساز از انتخاب او.

“هنگامی که من در حدود 18 یا 19 من شروع به استفاده از منطق نرم افزار X نرم افزار (صوتی دیجیتال ایستگاه کاری). فقط تجربه کار با آن و دیدن آنچه که من می تواند انجام دهد. بیشتر شما به آن استفاده می شود شما را در درک چگونه کار می کند. این یک چیز طبیعی شروع به نوشتن آهنگ را به عنوان به خوبی و شروع کردم به نوشتن آهنگ ها بر روی SoundCloud می گوید:” با لحن نرم Sanoli.

حدود یک سال و نیم پیش Sanoli که مستقر در بنگلور کشف شد توسط رعنا Ghose بنیانگذار تکثیر هنرمندان است و در حال حاضر به امضا لندن-بر اساس مدیریت آژانس, ایران صدا, سرگرمی.

قطع به 2020 و 21-یک سال است که مشغول به تحصیل در مسیح دانشگاه در حال حاضر دارای سه EPs زیر کمربند. یکی از اولین عنوان شد بیهوده جستجو برای ظرافتدوم ناپایدار گرما و آخرین EP این همه خسته کننده بود که تسلط زن در, سیاه, سالن Studios در لندن. اگر این عناوین به نظر می رسد کمی بدبین (او لوازم کلمه) به این دلیل است که آنها هستند. “من یک نوع بدبینی فرد است. اما من واقعا فکر می کنم در مورد عناوین; من فقط رفتن با جریان. حتی با سوم قسمت من بود صحبت کردن به یکی از دوستان من در مورد روابط و مردم و من فقط اتفاق افتاده به آن می گویند همه یکنواخت بازی و پس از آن من فکر کردم “من می توانید با استفاده از این’.”

همانطور که برای پنج آهنگ در آخرین EP Sanoli می گوید که او را انتخاب آنهایی که به او فکر کردم بهترین کار است.

“پس از آن اتفاق افتاد که آنها در مورد چیزهای مشابه. من احساس می کنم مانند بسیاری از آهنگ های من در مورد بحث مردم و روابط از هر نوع که آیا شریک زندگی و یا دوستان. بیشتر تجربه های من با مردم خوب و یا بد تر از من برای نوشتن در مورد. من نه از نوع فرد است که در تعامل با افراد زیادی است. هنگامی که من به تعامل و یا اگر من تبدیل به کسی می شود دیدنی از چیزی صرف نظر از چه نوع رابطه آن است. بنابراین هنگامی که آن را در سراشیبی می رود از وجود من فکر می کنم آن را فقط برای من آسان تر برای بیان آن از طریق موسیقی است.”

از آهنگ صدای یادداشت های ارسال شده توسط شما دارای یک صدا تجربی متشکل از واقعی صدای یادداشت های او را دریافت کرده است.

“من در حال گوش دادن به بسیاری از lo-fi موسیقی که در آن نقطه و من می خواستم برای ایجاد چیزی شبیه به آن. بسیاری از lo-fi دارای عنصر از مردم صحبت کردن است. دوستان من و من تبادل یادداشت های صوتی بنابراین من کوتاه تصادفی چیزهایی که آنها از من فرستاده شده در طول سال و قرار دادن آن در این آهنگ است.”

البته او آواز می خواند Sanoli که زبان و صدای آواز خواندن به طور قابل توجهی متفاوت می گوید: “معمولا اولین تعریف من دریافت است چیزی برای انجام با آواز و همه چیز را نادیده گرفته است. آن استفاده می شود برای من زحمت در یک نقطه است.”

او می افزاید: “هر بار که من فکر می کنم در مورد بازی زندگی می کنند نشان می دهد که من فرض می کنم من باید آن را در برخی از نقطه آن را مرتب کردن بر اساس از دید من چون من مطمئن هستم که چگونه من قصد دارم به آن را انجام دهد. این همیشه آسان تر شده است به نشستن در مقابل لپ تاپ خود را روی صفحه نمایش می شود و نه آگاهانه و از این چیزها.”

Sanoli Chowdhury ها در دسترس هستند در ساوندکلاود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>