MotoGP لغو نجومی-باز کردن قطر مسابقه با توجه به COVID-19

این فصل باز MotoGP نژاد در قطر آخر هفته آینده لغو شده است به دلیل محدودیت های مسافرتی در مسافران از ایتالیا و جاهای دیگر با توجه به کروناویروس اپیدمی MotoGP گفت: در روز یکشنبه.

این floodlit مسابقه شب برنامه ریزی شده بود برای Losail مدار در 8 مارس.

این بیانیه مشترک توسط MotoGP حاکم FIM و تیم های’ association IRTA گفت که از روز یکشنبه همه مسافران پس از رسیدن در دوحه در پروازهای مستقیم از ایتالیا یا کسانی که تا به حال شده است در کشور ایتالیا در دو هفته گذشته مواجه حداقل 14 روز در قرنطینه.

“ایتالیا به وضوح نقش حیاتی در این مسابقات و در کلاس MotoGP — هر دو در مسیر و خاموش — و به همین دلیل این تصمیم گرفته شده به انصراف از لیگ برتر کلاس رقابت” آن را گفت.

این Moto2 و Moto3 دسته بندی ها هنوز هم نژاد با توجه به آن دسته از تیم ها و سواران در حال حاضر در قطر به مدت سه روز از تست در هفته گذشته.

Ducati و Aprilia ایتالیا مبتنی بر تیم در حالی که ایتالیایی سواران شامل یاماها را MotoGP بزرگ Valentino Rossi.

22-قوی شبکه ویژگی های شش ایتالیایی سواران با مهندسین و مکانیک در سراسر حصار و رسانه های مشروط در حضور.

ایتالیایی Andrea Dovizioso برنده سال گذشته جایزه بزرگ قطر برای Ducati.

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس در ایتالیا افزایش یافته و به 34 مدنی سازمان حفاظت گفت: با تجمعی تعداد موارد تایید شده در مجموع برخی از 1,694 در بدترین چنین سرایت در اروپا است.

تایلندی نژاد

دور دوم در MotoGP تقویم برنامه ریزی شده است برای تایلند در مارس 22, اما که بیش از حد به موضوع مطرح شده از برخی از عدم قطعیت است.

ایتالیا Gazzetta dello Sport سایت گزارش داد که تایلندی نژاد در بوری رام بود به احتمال زیاد به تعویق افتاد تا بعد از آن در این فصل است.

“من انتظار (برای) اولین مسابقه پس از آخرین مسابقه به پایان رسید. خیلی غمگین و نا امید پس از این کار خوب اما این است که آنچه در آن است و… اجازه می دهد تا ببینید که زمانی که ما برای اولین بار مسابقه خواهد بود” پتروناس Yamaha فرانسه سوار فابیو Quartararo در توییتر نوشت.

فرمول یک که از شروع فصل در استرالیا در مارس 15, در حال حاضر لغو آن چینی جایزه بزرگ برنامه ریزی شده برای شانگهای در آوریل 19.

فراری رئیس تیم Mattia Binotto در هفته گذشته گفت: او می خواست سفر اطمینان قبل از کارکنان خود را در آغاز سفر به ملبورن است.

تیم در حال حاضر جایگزین پروازهای خود را از طریق خاورمیانه به جلوگیری از حمل و نقل در کشور شرق دور و دوحه محبوب hub.

بحرین جایزه بزرگ نیز برنامه ریزی برای تعطیلات آخر هفته پس از استرالیا.

“اگر وجود دارد هر پزشکی نمایش ما نیاز به دانستن در مورد آنها” Binotto خبرنگاران گفت: در تست در اسپانیا. “این مهم است که واقعا به مطمئن شوید که قبل از ترک, تصویر, آنچه این سناریو این است که شناخته شده و روشن است.”

ایتالیا-بر اساس فراری کلی دونده-تا سال گذشته و این ورزش قدیمی ترین و فریبنده ترین تیم همچنین ارائه هاس و آلفا رومئو با موتورهای.

آلفا گاو و F1 تنها تایر تامین کننده Pirelli نیز که مقر آن در ایتالیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>