مسابقه موتور: Vettel طول می کشد گام به سوی دنیای مجازی مسابقه

Sebastian Vettel هرگز یکی برای رسانه های اجتماعی و یا تا به حال زمان زیادی برای esports اما حتی چهار بار قهرمان جهان منتقل شده موضع خود را, اما, کمی, تحت فرمول یک را coronavirus مستند.

اگر چه 32 ساله راننده فراری است که هنوز هم وسوسه از راه دور توسط توییتر و یا Instagram او به دست آورد gaming rig. چقدر آلمانی با استفاده از آن باقی مانده است دیده می شود.

رقبا از جمله Monegasque تیمی چارلز لکلرک که پرتاب خود را با شوق و ذوق به مسابقه مجازی در غیاب هر گونه زندگی واقعی پیگیری اقدام احتمالا می توانید بقیه آسان هر چند.

“حقیقت این است که من هیچوقت شبیه ساز تا چند روز پیش پس من وسوسه شده چون من هیچوقت شانس” Vettel به خبرنگاران گفت: وقتی پرسیده شد که در رسانه های آنلاین جلسه در مورد هر گونه علاقه در esports.

“من شنیده ام بسیاری از چیزهایی که در مورد من فکر می کردم ممکن است دریافت و آن را امتحان کنید, اما من هنوز هم نیاز به آن را راه اندازی به درستی,” او اضافه شده است.

لکلرک دو بار برنده فصل گذشته نیز به پایان رسید پیش از Vettel در جدول رده بندی کسب و کار های مجازی ویتنامی جایزه بزرگ این ماه در اولین بازی خود در فرمول یک esports سری مسابقه.

ردبول حداکثر Verstappen و الکساندر Albon مکلارن Lando نوریس آلفا رومئو آنتونیو Giovinazzi و ویلیامز جفت شدن جورج راسل و نیکلاس Latifi را نیز نگه داشته و دست خود را در آنلاین به عنوان آنها منتظر فصل برای شروع است.

هفت فرمول یک مسابقات شده اند به تعویق افتاد تا کنون و برگزارکنندگان صحبت از کاهش تقویم احتمالا در حال اجرا به ماه ژانویه است.

“به طور کلی من قصد ندارم به پیش بینی حرفه ای در سیم مسابقه گفت:” Vettel.

“من فکر می کنم آن چیزی بیشتر سعی کنید برای سرگرم کننده است. من با برخی از مسائل و Ive been بازی بعضی از بازی ها اما صادقانه بگویم از آنجایی که من تا به حال بچه ها نه اولین چیزی که در لیست من برای انجام” اضافه شده پدر سه.

“من می دانم که برخی از مردم آن را بسیار جدی و صرف مقدار زیادی از زمان وجود دارد اما من هم لذت بردن از انجام کارهای دیگر.”

Vettel و سابق تیم mate Kimi Raikkonen در حال حاضر با آلفا رومئو و قدیمی ترین راننده در شبکه در 40 مشابه هستند که در آنها هر دو در سوئیس زندگی می کنند و محافظت از حریم خصوصی خود نزدیک است.

فراری راننده روشن ساخته او در مورد به توسعه زیر توییتر.

“من نه پیشرفت در رسانه های اجتماعی,” او گفت:. “من هیچوقت وقت. آن چیزی است که من هرگز آغاز شده و پس از آن رو احساس می کنم آن را از دست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>