حرکت اجازه می دهد تا خصوصی قطار مسافری مخالف

مرکز حرکت اجازه می دهد تا شرکت های خصوصی در قطار مسافری عملیات در مسیرهای مختلف در سراسر کشور به خود جلب کرد تیز انتقاد و اعتراض از CITU و دیگر پیشانی سازمان از شاخص تورم مصرف کننده (M) در اینجا.

فعالان شاخص تورم مصرف کننده (M) و وابسته به آن سازمان تظاهرات در مقابل ایستگاه راه آهن در شهر در روز جمعه در محکومیت روند مناقصه گزارش آغاز شده توسط مرکز اجازه می دهد تا شرکت های خصوصی کار مسافر قطار در 109 مسیرهای با 150 مدرن قطار.

منجر به اعتراض مصرف کننده (M) دولت عضو دبیرخانه P. Sudarshan رائو flayed سمت خصوصیسازی حرکت تشریح آن به عنوان یک “یورش” در حمل و نقل تاسیسات مرد مشترک است.

حتی به عنوان کل کشور است دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس که بی جی پی به رهبری دولت مرکزی به راه انداخته شدید خصوصیسازی ولگردی و قانونی شکنی برای باز کردن زغال سنگ حمل و نقل عمومی, فضا, بیمه, برق و انواع دیگر بخش های کلیدی برای شرکت های خصوصی او متهم شده است.

مرکز خصوصی سازی درایو را یک تهدید جدی برای معیشت lakhs از مردم فقیر و وابسته به راه آهن هند و امنیت شغلی از کارکنان ملی حمل و نقل, او ادعا.

“مضر تصمیم در نهایت منجر به ضرر و زیان سنگین افزایش در راه آهن فارس” آقای رائو flayed, نخوری BJP تقدیر در مرکز اجازه می دهد بیشتر سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDIs) در بخش های حیاتی مانند دفاع.

“کسانی که طرح خود را به عنوان میهن پرستان واقعی هستند تضعیف منافع ملت و تلاش برای وام مسکن عمومی دارایی های خارجی-حمایت بازیکنان خصوصی” آقای رائو ادعا خواستار بر مردم را به مبارزه در برابر مرکز سیاست “خصوصی سازی و FDIs” به منظور حفاظت از سرمایه های ملی و حفاظت از کشور است.

شاخص تورم مصرف کننده (متر) منطقه وزیر N. Nageswara Rao, دولت, عضو کمیته P. Venkateswara Rao سابق خممم شهرداری رئیس Afroz Sameena و دیگران در زمان اعتراض.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>