Mridanga استاد T. A. S. مانی, 83, درگذشت در این شهرستان در روز شنبه پس از تحمل یک ایست قلبی. او جان سالم به در برده شده توسط T. A. Ramanani یک خواننده و پسر Karthik مانی یک ضربی.

آقای مانی بود فعال در حرفه خود تا پایان و مرگ او در یک سالن موسیقی.

“مانی بود و در سلامت کامل او زمانی که وارد راما Lalitha کالا Mandira در Banashankari که در آن او در مورد شاهد Pallavi تظاهرات. اما در 2.30 بعد از ظهر او احساس ناراحت کننده و گذشته خود را مسالمت آمیز در حالی که نشسته در صندلی” گفت: M. R. V. Prasad, یک پزشک و رئیس جمهور از Gayana Samaja. این Samaja تا به حال اعطا آقای مانی 2018 Nadashri جایزه یک عمر دستاورد.

این یک درجه artiste از All India Radio تا به حال به طور مداوم انجام شده برای بیش از 25 سال در مدرس آکادمی موسیقی. ارشد ضربی Anoor Ananthakrishna شارما گفت: “مانی در آخرین بازی در 10 فوریه برای کارناتاکا Sangeetha Nrithya آکادمی کنسرت. او بی نظیر در ارواح است.”

آقای Karthik گفت: پدر خود را آغاز Karnataka College of کوبه ای و آموزش دیده lakhs از دانش آموزان در سراسر جهان است. “او شاید تنها گورو که تمرین برای چهار یا پنج ساعت در روز است.” آقای مانی نیز با تجربه های جدید کنسرت فرمت متشکل از عمدتا طلا Vadya ابزار در جهانی موسیقی گلشیری. “او در میان اولین برای شروع طلا Vadhya گروه شش دهه پیش با نزدیک به 15 سازهای کوبه ای که با هم برای پر سرعت” گفت: خانم Ramamani.

هولوکاست خواهد بود در ساعت 12: 30 p. m. روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی