Mridul Nair وعده خنده شورش در وب سایت خود سری Instagraamam’

تریلر از Instagraamam, آینده سری وب توسط Mridul Nair, وعده, یک, خنده, شورش. ظاهرا این تیم شده است جمع آوری جوک بافت به سری.

Instagraamam در مورد ساختگی روستای Andippara آن مردم و خصیصه های ذاتی خود را. “برای رمزگشایی عنوان آن را در مورد یک روستا که در آن مردم صرف نظر از سن یا جنس بسیار عالی در ‘فوری’ شوخ و حاضر جوابی. ما بسته بندی شده در موقعیتی طنز بر اساس اطراف حوادث مانند ازدواج معبد جشنواره ها و بیشتر. وجود دارد کمدی دلقک بازی و همچنین” Mridul می گوید.

Eyeing OTT سیستم عامل این تیم در گفتگو با برخی از نام های پیشرو” به جریان محتوا. “اگر آن کار می کند این را شاید اولین بار Malayalam وب سری به OTT انتشار. ما در حال نگه داشتن انگشتان ما عبور کردند. اگر چه کار در آن بود به پایان رسید و چند ماه پیش چندین عوامل تاخیر در انتشار آن است. از آنجا که هیچ سابقه کمی وجود دارد وضوح در مورد بازاریابی از سری. همچنین, از آن آسان است برای فروش منطقه ای محصولات در آت. اما ما امیدواریم که به آن جریان سپتامبر-اکتبر می گوید:” مدیر.

Mridul Nair

Mridul و J Ramakrishna Kulur, scenarists از Mridul در اولین فیلم B. Techشروع به کار بر روی فیلمنامه از Instagraamam در سال 2018 است. “آن را در اطراف همان زمان OTT سیستم عامل وارد در هند. ما تا به حال هیچ سرنخی که به زمین ایده برای. بنابراین ما به ضرب گلوله دو خلبان قسمت. Dr Leena S اجرا می شود که چنای تولید مبتنی بر خانه دوست game, این قسمت در آمد در هیئت مدیره به عنوان تهیه کننده و این که چگونه این پروژه نورد می گوید:” Mridul.

گروه بازیگران

مجموعه ای در داخل و اطراف Payyannur در Kannur منطقه سری دارای یک گروه بازیگران با چندین ارشد و همچنین هنرمندان جوان در Mollywood. شخصیت های کلیدی در این سری Kaliyadathu Suku (دیپاک Parambol) و سه نفر از دوستان — جامعه دات (Ganapathy), Padmarajan Andippara (Subhish Sudhi) و سوراخ Sudhi (شانی Shaki). در میان دیگر بازیگران Arjun Ashokan, Balu Varghese Alencier Ley لوپز رامش Pisharody دینش Prabhakar, Gayathri Ashok, Gilu یوسف و Ambika رائو.

Mridul خود را می آید در انواع یو پی اس. آفتابی Wayne Haskinsrosario Iyappan و Srinda در حال انجام cameos. بسیاری از هنرمندان تئاتر از Kannur نیز بازیگری در سری.

Ambika Rao and Kulappully Leela in a still from ‘Instagraamam’

Ambika رائو و Kulappully للا هنوز هم از ‘Instagraamam’ | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

آن برنامه ریزی شده است به عنوان یک 14-قسمت سری از 25 دقيقه. “ما ضربه آن را مانند یک فیلم است. آن را دشوار است با بسیاری از شخصیت ها و نمونه های بافته شده به اسکریپت. بنابراین ما تا به حال اضافی scenarists; برخی از آنها منحصرا اختصاص داده شده به جمع آوری جوک محبوب در این منطقه است. من هنرمندان نیز تن به تن با ورودی” Mridul می افزاید.

با توجه به مدیر خود سینماگران, آرون جیمز Pavi K Pavan و Dhanesh Raveendranath دستگیر کرده اند برخی از زیباترین نقاط در داخل و اطراف Payyannur. Neha Nair و Yakzan گری پریرا به ثمر رساند موسیقی در حالی که Manoj Kannoth انجام داده است و در حال ویرایش است.

در اوایل این سال Mridul اعلام کرده بود فیلم دوم خود Thattum Vellattamبر اساس Theyyam با آصف علی Soubin Shahir, Saiju Kurup و ژان پل لعل در بازیگران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>