Mrityu Ghar داستان امید و تمرد در صورت وحشیانه سرکوب

مجموعه ای در یک ناآرام دوره از شورش دهقانی با عصبی وزارت امور خارجه در پاسخ با وحشیانه سرکوب Mrityu Ghar سوزان بنگلادش بازی است که با تمرکز بر این عذاب زندگی سه زن که زندانی و شکنجه خود را برای فعالیت های سیاسی در برابر دولت است.

نوشته شده توسط Atik رحمان و انجام شده توسط Mukul Ghetto, ببر, بنگلادش با جهت با Mukul احمد, بازی برگزار شد در 21 بهارات زنگ زد Mahotsav موازی تئاتر جشنواره ملی مدرسه درام در Adishkati تئاتر در Auroville.

با زندگی سه زن — آشا, Kalpana و بینا — در خطر زنان مقاومت در چهره وحشتناک خشونت پلیس به راه انداخته شده توسط دولت به عنوان پس زمینه از بازی.

آلمانی ریشه

Mrityu Ghar اقتباس از جشن نمایشنامه نویس آلمانی Dea Loher اولین بازی اولگا اتاق (منتشر شده در سال 1992) که ترسیم زندگی و travails آلمانی-یهودی کمونیست شورشی شکنجه در آلمان نازی است.

ساعته بازی را به تصویر می کشد زندگی سه زن را به عنوان آنها در برابر حفره دار خود را شکنجه دهنده, ظفر با آنها نهفته است سرنوشت خود را در زندان است.

با حداقل غرفه — میز مدفوع و یک جفت ضخیم طناب آویزان در پس زمینه — بد سمبولیسم حاکم تنظیم می باشد.

در نهایت آشا که باردار است مانند اولگا خواهد شد قرار داده شده در یک اتاق گاز. داستان او داستان بقا به عنوان او در تلاش برای نگه داشتن بر روی او از هم پاشیده حس خود.

آشا نماد زن و مقاومت در مواجهه با خصمانه ترین شرایط او به عنوان چالش های یک سادیست مانند ظفر.

“زنان شکنجه توسط پلیس پاکستان اما ما می خواستیم برای نشان دادن راه خشونت پلیس می شود چهره استبدادی سرکوب…که چیزی است که طنین انداز در سراسر جهان, مردم و دوره” گفت: آقای احمد. “این وقایع در زندگی این زنان آشا می ایستد به عنوان نمادی از امید و خوش بینی که تغییر اجتماعی است که ممکن است هر قربانی ممکن است” گفت: مدیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>