توماس مولر وزن در یک هدف و کمک به دارندگان بایرن مونیخ فشرده گذشته Hoffenheim 4-3 روز چهارشنبه برای رسیدن به یک چهارم نهایی جام حذفی آلمان.

مولر طلایی اجرا ادامه داد: در آلیانز آرنا را ترک او را با هفت گل و نه کمک در 14 بازی از Hansi تلنگر جایگزین نیکو Kovac به عنوان مربی ماه نوامبر گذشته.

نه به outdone مولر را به جلو شریک Robert Lewandowski ادعا کرد دو گل در دور سوم کراوات.

اما Hoffenheim اسرائیل را به جلو Munas Dabbur باعث بایرن چند عصبی لحظات با دو گل دیر به عنوان بازدید کننده از 4-1 پایین.

آن مولر که تا به حال آرام بایرن اولیه اعصاب وادار به هدف خود از بنیامین Huebner به تساوی پس از بایرن مدافع جروم بواتنگ تبدیل شده بود توپ به خالص خود را.

مولر پس از آن به بایرن 2-1 منجر قبل از Lewandowski مشبک دو طرف نیمه وقت به گسترش خود منجر قبل از Hoffenheim اواخر مبارزه با عقب.

بایرن بزرگترین نام به هشت پس از RB لایپزیگ و بوروسیا دورتموند هر دو سقوط کردن در روز سه شنبه به اینتراخت فرانکفورت و Werder Bremen بود.

پس از Lewandowski تا به حال یک گل زود هنگام مجاز به آفساید, Hoffenheim تهدید ناراحتی که Boateng تبدیل به ضرب گلوله توسط Hoffenheim جناح Ihlas Bebou به شبکه خود را در هشت دقیقه است.

اما منجر به طول انجامید فقط در پنج دقیقه.

کانادا جناح Alphonso دیویس عبور به مولر در وسط اما توپ کوتاه زانو از Huebner و لوپ به net.

استقلال 2-1 تا در 20 دقیقه زمانی که David Alaba صلیب یافت مولر و آلمان ستارگان اخراج از محدوده نزدیک است.

Lewandowski سپس pounced زمانی که Hoffenheim دروازه بان Philipp Pentke موفق به ادعای یک توپ تحت فشار از Mueller.

لهستان مهاجم بود و در دست به سر ولگرد توپ به یک شبکه خالی در 36 دقیقه و حل و فصل این موضوع با یک خوبی گرفته هدف چهارم پس از شکستن.

Lewandowski به ثمر رساند تا در تمام چهار نفر از بایرن مسابقات تا کنون در سال 2020 و برگ او با یک فصل شمارش 35 گل در 29 بازی در تمام مسابقات.

یونیون برلین نیز از طریق پس از دیدن خاموش minnows فرل از آلمان چهار ردیف با پیروزی 1-0 به لطف گل دیر هنگام توسط هافبک رابرت Andrich.

هدف مهاجم آرژانتینی لوکاس Alario کمک بایر لورکوزن به پیروزی 2-1 در کنار بخش دوم اشتوتگارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی