چند گرايش به بیمارستان آمد تا در تمام سازمان مناطق در سراسر آندرا پرادش

معاون رئیس جمهوری و وزیر بهداشت آلا کالی کریشنا Srinivas گفته است که چند تخصص بيمارستان را تحت قلمرو اجراء تمام هفت ITDAs در دولت است.

وزیر همراه با پلورم MLA Tellam بالا راجو جمع Revu Mutyala Raju, K. R. Puram یکپارچه قبیله ای آژانس توسعه (ITDA) پروژه افسر R. V. Suryanarayana و دیگر مسئولان در بازدید از این سایت انتخاب شده برای ساخت و ساز از چند تخصص بیمارستان در روستا در روز دوشنبه.

آقای Srinivas گفت: این پیشنهاد در بیمارستان خواهد بود ساخته شده در ده هکتار در هزینه ₹75 کرور. چند تخصص بیمارستان را ارائه درمان به قبیله ای و غیر قبیله ای مردم ماندن در پلورم, Buttaigudem, Jeelugumilli و Kukunoor mandals, او گفت:.

او گفت: وزیر Y. S. Jagan موهان ردی بود مشتاق در ارائه درمان بهتر برای مردم قبیله ای در سازمان مناطق. دولت تعیین خواهد تا 16 بیشتر دانشکده های پزشکی, در علاوه بر این به موجود 11.

وزیر کارگردانی جمع برای پر کردن پست های خالی در محلی در مرکز بهداشتی اولیه و پرسید: این پزشکان در دسترس خواهد بود در بیمارستان است.

بازرسی CHC

معاون وزیر بازرسی Buttaigudem جامعه مرکز بهداشت (CHC) و پرسید: در بيماران مورد امکانات. در یک بررسی در جلسه آقای Srinivas خواسته پزشکان را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از بیماری های مسری به روستاییان در حال انجام فصل بارانی.

منطقه پزشکی و سلامت افسر Sunanda منطقه هماهنگ کننده خدمات بیمارستان شانکار هندی جامعه صلیب سرخ با رئیس M. جایا Prakash, AP نظام پزشکی عضو هیئت مدیره D. Vara Prasad, Jangareddygudem درآمد افسر بخشی Y. N. Prasanna لاکشمی و دیگر افسران حاضر بودند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>