چه کسی می گوید بازی ضد اجتماعی ورزش ؟ مطمئن تصویر کلیشه ای از علاقهمندان به بازی آنها را می بیند واقع به یک نیمکت با ارزش یک روز از تنقلات در اطراف آنها به عنوان نه نگاه خود را هرگز دستگیر میشوند از مانیتور در مقابل آنها و نه انگشتان دست خود را تکان دادن از کنترل و یا صفحه کلید. ما شرط می بندم که تغییر در حال حاضر.

محترم اشاره

  • لیگ از افسانه, Dota, World Of Warcraft, موشک, لیگ, نیاز به سرعت, Team Fortress, Tom clancy’s Rainbow 6 محاصره پیدایش 6 Halo, عذاب,Grand Theft Auto, Mario Kart, مرز

با این مستند جریان در سراسر کشور مردم در آرزوی این شرکت از دوستان و خانواده خود را. که گفت: فضای دیجیتال جبران با قدرت ارتباطی و سرگرمی است و هیچ چیز کاملا به عنوان تعاملی به عنوان بازی. علاوه بر آن shoves غیر ضروری بحث کوچک کنار ارسال شما درست در مرکز از عمل.

در اینجا MetroPlus’ انتخاب کنید از بازی های چند نفره است که شما احساس کمی کمتر به تنهایی در این دوران سخت:

کمیته مبارزه با سانسور

ما شروع به این کار کردن آسان است. Minecraft یکی از صنعت بازی را از بهترین های دنیا-ساختمان بازی ها. با وجود سادگی از آن pixellated طراحی بازی ارائه می دهد امکانات بی شماری از ساختمان یک پادشاهی مجازی گرسنگی و یا تکرار واقعی خود را خانه. بچه ها به ویژه در, نگاهی به درخشان به آموزش و پرورش نسخه آن را به عنوان gamifies یادگیری و تبديل شدن خلاقیت در بسیاری از سطوح.

A screenshot from Minecraft

یک تصویر از کمیته مبارزه با سانسور

فوتبال نیز تجدید نظر به تکنولوژی زرنگ و دانا برای آن قابل توجه برنامه نویسی ابزار و بازیکن استخر در فوتبال نیز آن را ایده آل برای کسانی که از دست رفته دوستان و خانواده خود را. بله ما می دانیم دیجیتال محیط زیست است نه یک جایگزین اما در این مستند ما در حال حاضر ما می توانیم به ضربه زننده?

کمیته مبارزه با سانسور در دسترس است در اصلی ترین بازی های موبایل و کامپیوتر سیستم عامل.

سیمز 4

آیا شما واقعا بدست به بازی اگر شما انجام داده اند چند ساعته شراب خواری از The Sims? Electronic Arts کامل دوم-بازی زندگی sub-culture در طول سال از ویندوز-منحصر به فرد انتشار در سال 2000. بله سیمز حق رای دادن است که 20 سال در حال حاضر. این بازی ایده آل است اگر شما در حال پایین ‘در دیدار با’ دوستان خود در باشگاه مجازی شما ساخته شده است و بی باک دور به نزدیکی قلعه برای برخی از عاشقانه… اما ما درخواست شما را به شکستن یو پی اس در اینجا بیش از حد جدی است.

A screenshot of The Sims 4 ‘Get Togther’ feature

یک تصویر از The Sims 4 ‘دریافت Togther’ ویژگی | عکس های اعتباری: Electronic Arts

که گفت:, سیمز 4 ميگيرد تجربه با بهتر مداوم, انجمن, احساسی, محور فعالیت ها و بهبود حالت ساخت که شما را تبدیل به یک معماری نابغه است. آنچه که مناسب بازی در وقت های اجتماعی فاصله.

سیمز 4 در دسترس است در MacOS, ویندوز, پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از.

جام 20

آیا بهتر بازی چند نفره برای بازی در یک مستند? برای نسل های دوستان از سراسر قاره پیوند بیش از FIFA Ultimate Team از ویژگی های بازی است که همچنان به تکامل با نسخه های جدیدتر. این برنامه شامل بیش از 30 رسمی لیگ 700 باشگاه ها و 17,000 بازیکنان صدور مجوز واقعی برنده شدن در اینجا بیش از رقبای ابدی Pro Evolution Soccer.

Screenshot of FIFA 20

در حالی که فیفا 20 همراه با سهم عادلانه خود را از مخالفان وجود داشته است به اندازه کافی تغییرات در گیم پلی بازی به نگه داشتن بازیکنان اشغال برای ساعت ها و هفته — در کشش. بسیار مورد انتقاد قرار دارد و حالت حرفه ای (که در آن شما مدیریت یک تیم در طول یک فصل کامل) در واقع می تواند یک نعمت غیر مترقبه برای کسانی که در کشورهای با آهسته/ تنظیم اینترنت و علاوه بر جدید از ولتا (با الهام از خیابان و فوتسال بازی) باعث می شود برای بسیاری از سرگرم کننده است. سفر حالت بازده به عنوان به خوبی می تواند به صورت آنلاین بازی ارائه می دهد نزدیک ترین تجربه پارسه دریافت نسبت به تجربه واقعی فوتبالیست زندگی در آن حالت داستان با تمام درام و زمین گیری.

در نهایت فیفا باقی مانده است آنچه در آن همیشه بوده است: کامل ‘آزاد’ اجتماعی تجربه بازی.

فیفا 20 در دسترس است بر روی ویندوز, PS4, ایکس باکس و نینتندو سوئیچ

PUBG

با وجود پر سر و صدا realtionship با دولت جذبه از Unreal Engine 4 را PUBG (PlayerUnknown را در میدان نبرد) غیر قابل انکار است. بر خلاف اکثر بازی های این مقیاس PUBG حال راه اندازی نرم ساخته شده اما کاملا تاثیر در بازی های رژیم در سراسر جهان با آن ضد تقلب, مکانیزم, امتیاز حفاظت کارت و حالت HDR. به علاوه این بازی منحصر به فرد در فرم به روز رسانی است که در قالب فصول بنابراین هنگامی که شما PUBG آیا اقامت تا تاریخ.

Screenshot of PUBG’s Battlegrounds

بازیکنان رفتن سر به سر در کوچک شدن نقشه برداری, مناطق, منجر به یک نبرد رویال از انواع. عجله آدرنالین از PUBG غیر قابل مقایسه است با توجه به چارچوب ساده از این بازی است. بنابراین انتظار نداریم که یک rivetting داستان در اینجا; همه چیز در مورد گرفتن در یکی از آخرین ایستاده.

PUBG در دسترس است بر روی کامپیوتر, موبایل, پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از.

سرنوشت 2: نور جدید

غنی و دقیق و پر از هدف سرنوشت 2 ایجاد یکی از ثروتمندترین اتمسفر و داستان را در تاریخ بازی. Bungie و Activision مجموعه ای از بازیکنان به عنوان نگهبان در یک ماموریت برای متحد کردن سه رفقای سابق به منظور تضمین صلح در سراسر جهان است. نور خیره کننده است بیش از حد طول می کشد کیک برای طراحی موثر از آن مداوم دولت جهان است.

Screenshot of Destiny 2: New Light

تصویری از سرنوشت 2: نور جدید | عکس های اعتباری: Bungie

ما توصیه می کنیم مصرف کرک در سلف خود صرفا برای rivetting داستان. در یک MMO (عظیم چند نفره آنلاین) قلمرو پیوستن به دیگر نگهبان برای به چالش کشیدن co-op ماموریت و یا رقابت در برابر آنها را در انواع PvP (بازیکن در مقابل بازیکن) حالت.

سرنوشت 2 در دسترس است بر روی Playstation 4, Xbox One و MacOS.

Call Of Duty: Warzone

هیچ چند نفره listicle کامل است بدون تماس با وظایف از هر نسخه. آخرین علاوه بر Warzone ویژگی های کلاسیک ندای وظیفه جنگ rezz کالاهای اساسی مانند سلاح غارت و گسترده ای بازیکن, استخر, بنابراین وجود دارد هیچ محدودیتی برای تعدادی از رفقای شما می توانید تیم با. اگر شما آماده برای Warzone فقط رتبهدهی نشده است, ما توصیه می کنم جنگ های مدرن — که Warzone بخش است اما نیاز به خرید در بازی Warzone. جنگ های مدرن شناخته شده است که نقطه عطفی در حق رای دادن ارائه چندین احیای گزینه item-ترکیب سلاح و گرافیک خیره کننده است.

Screenshot from Call Of Duty: Warzone

تصویر از بازی Call Of Duty: Warzone | عکس های اعتباری: اکتیویژن

حق رای دادن برخی از متعهد جان سخت طرفداران خارج وجود دارد بیش از حد; Warzone دیدم بیش از 30 میلیون بازیکن در کمتر از دو هفته پس از راه اندازی بنابراین شما می تواند به خوبی برخی از جالب دوستان در طول یک جلسه بازی.

Call Of Duty: Warzone موجود در پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی