بمبئی پرونده 8 نفر در روز تنها

امکان بسیار مخوف جامعه انتقال رمان coronavirus در ماهاراشترا نمی توان رد کرد که مقامات بهداشتی دست و پنجه نرم کردن با یک مورد و بدون هر گونه مسافرت های بین المللی تاریخ و یا لینک در معرض خطر تماس با بیماران.

روز شنبه, بمبئی, ثبت بیشترین تعداد هشت مورد در یک روز که شش که سابقه مسافرت های بین المللی. دو دیگر بیماران شامل کارکنان Chhatrapati Shivaji International Airport و یک مرد که تا به حال سفر به گجرات.

از دو مورد جدید ثبت شده در پونا 41 سال هیچ سفر تاریخچه یا لینک با هر تماس از مثبت بيماران است. تعداد بیمارانی که آزمایش مثبت در ماهاراشترا در حال حاضر در 64.

دکتر Anup Yadav که سر دولت را اداره خدمات بهداشت گفت هندو که تاریخ تماس از بمبئی بود که سفر به گجرات و پونا زن هنوز در حال جستوجو کرد. “می تواند وجود داشته باشد یک احتمال آن است که یکی از این موارد این است که از جامعه انتقال اما ما فقط معلوم همان پس از بيماران به یاد بیاورید ممکن است هر جنبش. ما هنوز در روند ایجاد این ارتباط گفت:” دکتر Yadav. “از ما نیست هر با لینک مستقیم از پونا با مثبت بیمار یا در معرض خطر تماس با بیمار,” او گفت:.

مقامات بهداشت گفت که در عمق بررسی اپيدميولوژيک که انجام شد.

در ضمن بمبئی معاون اجرایی بهداشت افسر دکتر Daksha شاه گفت که آنها هنوز هم با خودداری از تشریح این گجرات انسان به عنوان یک مورد جامعه انتقال است. “وجود دارد هیچ دلیلی برای وحشت تا کنون. ما تا به حال یک کارشناس پایین آمدن از دهلی نو که همچنین مطمئن باشید که ما وارد جامعه انتقال مرحله تا کنون,” دکتر گفت: شاه افزود که بیمار با گجرات سفر تاریخچه آزمایش مثبت بعد از ظهر روز شنبه و پزشکان هنوز در روند کاوش تاریخ خود را به طور کامل. در میان دیگر بیمارانی که آزمایش مثبت بود یک نفر از یوتمل که تا به حال یک سفر سابقه به کنگو. در حالی که بیمار پذیرفته شده در بمبئی او شده بود شمارش به عنوان یک مورد از یوتمل.

“آیا رها کردن حیوانات خانگی’

دولت تلفنی در ضمن دریافت یک عدد از تماس با شکایت در مورد مردم رها کردن حیوانات خانگی خود را به دلیل ترس از COVID-19. “هیچ شواهدی از گسترش ویروس از طریق حیوانات خانگی. عمومی نباید وحشت و رها کردن حیوانات خانگی خود را” مقامات دولتی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر