موسیقی برای قفل-کردن روح: برخی از توصیه های


#StarsInTheHouse

نیویورک-بر اساس زن و شوهر, موسیقی, میزبان نمایش ست Rudetsky و برادوی تولید جیمز وسلی شده اند livestreaming افراد مشهور, اجرای دو بار در روز برای بازیگران صندوق خیریه که کمک می کند تا مردم در صنعت سرگرمی جزر و مد بیش از این طلسم طولانی از لغو اجراهای. این سری با عنوان #StarsInTheHouse, پخش زنده برای حدود یک ساعت و ستاره, در میان دیگران, Tony-نامزد دریافت جایزه, بازیگران, خواننده و ترانه سرایان و محبوب ترین کمدین جریان از خود را در خانه های مربوطه. انتظار کاندید چت, موسیقی, و مقدار زیادی از خنده در بازیگران صندوق کانال یوتیوب.

Music for the locked-down soul: Some recommendations

خانه کنسرت هند

وجود هفت فصل به خانه کنسرت هند و هر یک از آنها سازماندهی آنلاین موسیقی indie در کنسرتهایی در هر آخر هفته: از نپال-الکترونیک مبتنی بر دو Zeromile و ما بر اساس هندی, گیتار اسلاید, بازیکن, Joel Veena به معاصر جاز عملکرد بر اساس بمبئی-پیانیست-آهنگساز امان Mahajan. اولین دو به میزبانی خانه کنسرت دهلی نو و دومی توسط خانه کنسرت بمبئی. چنای بنگلور, گوا, Pune و گواتی تیم نیز جریان مستقل استعداد. بهترین راه برای پیگیری آن را از طریق Instagram رسیدگی @houseconcertindia.

Music for the locked-down soul: Some recommendations

Sofar چنای

Sofar هند شناخته شده برای صمیمی کنسرتهایی در دمدمی مانند سالن های نمایشگاه ماشین و خشک کردن استخرهای شنا, آوردن موسیقی زنده به گوشی خود را هر روز صفحه نمایش با آن #SongsFromYourRoom سری.

Music for the locked-down soul: Some recommendations

تا کنون Sofar چنای برگزار دو کنسرت با خواننده-ترانه سرایان: آقای کو در مارس 4 و Aasha Sriram در مارس 12. دنبال hashtag on Instagram برای کنسرتهایی در سراسر شهرهای متعدد.

کمدی سبها

آنلاین ابتکار چنای بر اساس Tanglish کمدی به عنوان بسیاری از 63 زبان را نشان می دهد گرفته شده بود به صورت آفلاین قبل از مستند, در, شهری, طراحی خانه در Thoraipakkam. 67 اتفاق افتاده است نشان می دهد در مارس 10 از طریق Instagram زندگی می کنند. عملکرد اسلات باز به همه اول آمده-بر اساس اولین خدمت کرده. زنده نشان می دهد شروع در ساعت 7: 30 بعد از ظهر هر جمعه در Instagram رسیدگی @tanglishcomedy

Music for the locked-down soul: Some recommendations

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید که شما در حال ابتلا به آنلاین زندگی می کنند در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید