موسیقی از همکاری

اوه! شما از هندو کاغذ; من آن را دیده اند,” پرتوهای Ju-Hong Kim هنری مدیر-ضربی-خواننده کره ای گروه Noreum Machi. خود اولین سفر به حیدرآباد برای ‘همان مشابه اما متفاوت فصل 5 سریال’ (کنسرت برگزار شد Shilpakala Vedika به تازگی). علاوه بر Noreum را, هنرمندان, Howon Lee Hyun-ju آه (سنتی نوازنده و نوازندگان), Gyeongsik کیم (saenghwang و پیری player) Hyeyeong آه (gayageum player), هند, هنرمندان شامل رقصنده استاد Deboo, ضربی B C Manjunath خواننده و نوازنده فلوت Varijashree Venugopal و سازهای موسیقی کارگردان و آهنگساز Praveen D رائو. کره ای, هنرمندان برگزار ساز کوبه ای مانند samaluri و سازهای بادی مانند پیری و saenghwang. آنها همچنین معرفی به مخاطبان gayageum یک رشته و کلاسیک می پردازیم.

Artistes during the performance

Ju-هنگ کردن در یک شاعرانه خلق و خوی و تماس های کره ماه و ستاره. “عشق و موسیقی است گسترش مثل آسمان است.”

During the show

گروه Noreum Machi (اشاره a ‘ماهر مجری که هیچ کس جرات به دنبال در مرحله’) تشکیل شد در ’93 و محبوب شد برای عناصر آن از موسیقی و رقص است. در این پنج عضو تیم چهار آواز خواندن و بازی سازهای کوبه ای و جو هنگ نقش سنتی قوم ابزار — یک ساعت شیشه ای به شکل درام به نام janggu. با بیش از 20 سال تجربه این تیم شده است بخشی از پروژه های مختلف مسابقات و جشنواره ها. “اعضا شده اند و به کشورهای مختلف برای همکاری و انجام با دیگر نوازندگان” سهام Ju-هنگ اضافه کردن تجربه آنها را تشویق به شروع یک سری. “ما می خواستیم این پروژه را به عنوان یک تجربه برای دوستداران موسیقی; ایده رهبری ما را به همان مشابه اما متفاوت (SSBD) سری.” او توضیح می دهد که مفهوم پشت SSBD “وقتی مختلف نوازندگان به اشتراک گذاری این مرحله مخلوط و انجام آنها تولید منحصر به فرد برای تلفن های موبایل.” چهار نسخه از SSBD است همکاری بین کره ای, هنرمندان و, هنرمندان از ترکیه و استرالیا و ژاپن و آلمان است. او می گوید: “چند purists ممکن است نمی خواهم به همکاری برای ترس از هنر گرفتن رقیق شده اما نوازندگان معاصر می خواهید برای ایجاد متنوع موسیقی. همکاری یکی از راه های دستیابی به آن; سفر به کشورهای دیگر و انجام یک تجربه یادگیری است. ما یادگیری انطباق و تجربه خود را در شیوه زندگی و فرهنگ است.”

At the show

کره ای موسیقی است که به دو نوع تقسیم — بزرگ و اشرافی موسیقی بیان ایده تخیلی و موسیقی محلی انتقال ساده احساسات انسان است. Noreum Machi پخش موسیقی محلی. “هر دو فرم باید آهنگ ها و رقص اما موسیقی سازهای کوبه ای و همچنین با استفاده از سنتی قوم و ابزار اصلی است که تفاوت.”

Ju-هنگ چشم برای استعداد و انتخاب اعضای جوان برای خود هنری استیک. برخی از جوانان آغاز شده است که دانش آموزان در گروه موسیقی و پس از فارغ التحصیلی حتی تبدیل شدن به اعضای آن است. صحبت در مورد نقش رسانه های اجتماعی در ترویج موسیقی خود را, او می گوید: “رسانه های اجتماعی کمک می کند در ترویج این رویداد اما آن را همیشه در خدمت هدف. ما متوجه ما مردم بیشتر به ما کنسرت کلمه از دهان.”

مشترک SSBD سری شش در Mangolia و سازهای کوبه ای از طریق صدای خود هستند برنامه های آینده. “مانند هند تهم تهم thadigana تهمما برنامه ریزی برای انجام یک کره ghum ghum tha” می افزاید: Ju-هنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>