موسیقی از کوارتت زهی است که افزایش سطح کریکت هند

هند تا به حال موفق تر ریسندگی پس از آخرین چرخش کوارتت شده نهایی آزمون در سال 1980; دو نفر از آنها آنیل Kumble و Harbhajan Singh ادعا کرده اند بیشتر درها از چهار نفر از آنها را با هم در حدود همان تعداد آزمون ترکیب شده است. هنوز کوارتت تا به حال یک رمان و یک آسیب پذیری است که تضمین جذابیت خود را دارد پیچید بیش از نسل.

سه نفر از این چهار جشن نقاط عطف قابل توجهی در طول چند هفته آینده. قدیمی ترین (و احتمالا craftiest), Erapalli Prasanna تبدیل 80 ماه آینده پنج روز پس از کارناتاکا هم تیمی Bhagwat چاندراسکار نوبت 75. Srinivas Venkatraghavan 75 نوبت بیش از حد — در هفته آینده در واقعیت است. کودک از بسیاری Bishan بعدی جشن خود را 74 تولد در ماه سپتامبر.

ترکیب برنده

از ژانویه سال 1962 زمانی که Prasanna ساخته شده و اولین بازی خود را تا ماه سپتامبر سال 1983 زمانی که Venkatraghavan شده نهایی آزمون یک یا بیشتر از این کوارتت در 98 منطبق است. هند برنده 23 از آنها. که بزرگ برای یک تیم است که تا به حال تنها موفق به کسب هفت نفر از آنها قبل از آزمون 76.

تا آنها آمد همراه هند به حال برنده آزمون خارج از کشور. تشویق کاپیتان ببر پتودی که اعتقاد بر این است که بهترین پرتاب کنندگان باید بازی به جای ترکیبی از چرخش عالی و متوسط, سرعت, منشی, مهر خود را در بازی.

Prasanna شش برای 94 منجر به هند اولین پیروزی خارج از کشور در Dunedin, 1968. سه سال بعد Venkatraghavan پنج برای 95 بود هند بهترین در Port-of-Spain آنها به عنوان ضرب و شتم غرب هند برای اولین بار. چاندراسکار شش 38 پیچیده کردن بیضی شکل آزمون و سری در انگلستان است.

زمانی که هند ضرب و شتم استرالیا برای اولین بار چاندراسکار تا به حال آمار و ارقام از شش برای 52 و شش برای 52 در ملبورن در 1977-78. بازیکن تنها به بخشی از همه این تیم ها بود بعدی که ادعا 16 درها در آن پیروزی شد.

شعر در حرکت

به صحبت می کنند از بهترین و تنها از نظر تعداد می کند و آنها را زیانی; آن را به نحوی کاهش می یابد این ورزش بیش از حد.

کسانی که تو را دیدم هرگز بعدی کاسه از دست رفته یکی از مناظر بازی. این بود که فقط در شعر در حرکت آن یک نوع خاص از شعر — عشق غزل شاید که در آن شما تا به حال برای نمایش زیبایی و جلال اشتیاق و محض جذبه از فرم درون یک شماره خاص از خطوط. نظم و انضباط است نادیده می گیرند, همراه, هنری; در اینجا هنر نمی تواند از دست دادن بینایی از هدف آن: به درها.

کوتاه تر از دیگران Prasanna flighted توپ بیشتر و آن را به انجام کارهای در هوا است که به نظر می رسید که نشان می دهد او تا به حال آن را در یک رشته و می تواند آن را به رقص.

گفته شده است از بهترین ضربه زن است که آنها خود را به 22 متری آنها در بازی. Prasanna متعلق به درجه بالای 22 متری دعوت ضربه به مرحله تنها به تحقق بخشیدن به توپ نمی رسید یا به بازی بازگشت به یک بی ضرر به دنبال تحویل تنها به آن سقوط را از طریق.

غیر قابل پیش بینی

چاندراسکار قانون نزد خود هر چند که برای تلفن های موبایل بیش از حد تهاجمی برای این آرام ترین مردان (“من خدا را ببینید در چاندرا” بعدی یک بار گفت). زمانی که او در آهنگ (به معنای واقعی کلمه به عنوان او دوست داشت به همهمه دوست خود پخش خواننده Mukesh بهترین) او بود و تقریبا unplayable. Viv ریچاردز گفته است که تنها کاسه که به او کابوس بود چاندرا.

یکی از بزرگ cricketing موارد از این زمان بود که چاندرا بولینگ به یک خانه کامل در باغ بهشت و جمعیت رفتن ‘دگرگون’ در گام خود را. او ادعا 35 درها در برابر انگلستان در 72-73 درجه سانتی که باقی می ماند یک رکورد برای اکثر درها در یک سری.

چاندراسکار اغلب گفت که او فقط نیاز به یک لغزش و پاهای کوتاه — از دیگران می تواند زمینه هر کجا که آنها می خواستند.

“زمانی که من بازی بولینگ خوب جلب رفتن وجود دارد; اگر من بولینگ بد, 22 دونده به اندازه کافی نخواهد بود.” خود deprecatory طنز بود و گرايش; در عین حال که گفت: چیزی در مورد مرد. او با حوصله به درجه غیر معمول در بین المللی ورزشکاران به ندرت نیاز به دیگران برای خود اعتبار.

دقیق و همه کاره

تا به حال Venkatraghavan بلند و یدکی متولد شده است یک نسل قبل یا بعد از او ممکن است در دراز مدت کاپیتان هند و یکی از بهترین.

او یک دانش آموز از این بازی چیزی او تأکید زمانی که او به عنوان یک داور برای 73 آزمون پس از بولینگ بازی کردن چرخش در 57. رزرو خود را اشتباه شد برای سردی. اما در یک گروه بسته او unguarded خنده دار بود و تیز انداز در بسیاری از چیزهایی. او در قالب کلاسیک و دگرگون ميانگين پا-برش.

برای چنین پرشور کریکت مرد Venkatraghavan در زمان حال برای منافع دیگر بیش از حد. موسیقی کلاسیک تاریخچه — او یک بازیکن برای دیدار Mohenjo-daro در هند تور پاکستان — و در اوایل روز ،

او بیش از حد اصلح از چهار درخشان گیر در خندقها و تا به حال یک کلاس اول قرن را به نام خود.

چهار مردان خیلی متفاوت و در عین حال بسیار مشابه; مشخصات فنی صدا و پر برکت با تخیل. سخاوتمندانه بیش از حد. با هم آمدن در حدود همان زمان به بلند کریکت هند به یک سطح ما در حال حاضر برای اعطا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>