موسیقی از خارج از کشور, بچه

این تقریبا یک دهه پس از Aditya Prakash فارغ التحصیل از کالیفرنیا معتبر UCLA, جایی که او اولین ‘گروه’ به Aditya Prakash گروه گرد هم آمدند متراکم بیش مشترک شور و شوق برای موسیقی و موسیقی جاز و همچنین به عنوان هنری دیگر سیستم ها.

پیوند او با خود bandmates است انعطاف پذیر یکی از آنها به عنوان دنده تا برای انتشار آلبوم سوم خود را ‘مهاجر بچه سراسر سیستم عامل های دیجیتال در 20 مارس.

“مهاجر بچه است در مورد پیدا کردن ریشه های من در همیشه در حال تغییر محیط پر از یک آرایه متنوع از الهام بخش است. از ریتمیک Carnatic شیار بیش از یک گروه برنج به یک جایگزین سنگ Radiohead-الهام گرفته از احساس و بسیار بیشتر از این آلبوم است که در مورد حرکت از طریق دیگ ذوب از فرهنگ من با در لس آنجلس از طریق لنز کلاسیک هند صوتی می گوید:” Prakash.

در حالی که برخی از آهنگ های این آلبوم پرداخت مستقیم ادای احترام به آهنگسازان مانند Muthuswami Dikshitar با ترکیب ‘Ramakali’ در Rupaka talam بیشتر از نه آهنگ الهام گرفته از بی شمار از ragas و همچنین متفاوت جاز حالت که Prakash شده است با او در سال تحصیل Ethnomusicology.

“آهنگ در تمامیت خود را کشف برای تلفن های موبایل از جاز و هیپ هاپ و غربی عامیانه از طریق کلاسیک هند voice — من صدای. این لزوما به این معنا نیست که من مجموعه ای از یک راگا و طلا برای آنها را به آنها ‘،’ من سعی کنید به آنها را به همان آوازی اهنگ زیبایی و قدرت است که من به متفاوت ragas,” او توضیح می دهد بیشتر است.

این برنامه شامل 24 نوازندگان دیگر از سراسر جهان, Prakash امیدوار است این آلبوم نشان دهنده او را در خود هسته است.

“من از خارج از کشور. من تجربه کرده اند آمریکا و هند — من برای تلفن های موبایل از هر دو جهان تعبیه شده در من و این خروجی برای ابراز آن” او لبخند می زند.

تعریف و طبقه بندی او نقش Carnatic خواننده اغلب نقش شناخته شده خود را به Chennai-بر اساس مخاطبان است. اما این آلبوم و آنچه در آن می ایستد به نظر می رسد برای نشان دادن متقاطع و ادغام هنری جهان است که بیشتر و بیشتر نوازندگان در حال ساخت امروزه از جمله بسیاری از Prakash خود معاصران.

“بله, شما قطعا می تواند می گویند خطوط مات بیشتر در هر روز. نوازندگان علاقه مند به آزمایش با لباس های مختلف برای تلفن های موبایل ابزار و فرهنگ از آنجا که جهان ما در حال کوچکتر شدن است. سفر ما بیشتر و با که می آید رمان, تکنولوژی, و, خوب, بیشتر, جهان, تجربه,” او می گوید.

بنابراین آنچه در آن است در مورد یک آلبوم است که باعث می شود کل این روند کار را با هم یکپارچه?

“به عنوان یک هنرمند ساخت یک آلبوم شامل شنیدن موسیقی و آشکار در هر مرحله از راه است که غنی سازی. از افکار خود را به اختلاط و تولید در هر مرحله فقط یک کمی نزدیک تر و در رسیدن به آن چشم انداز اولیه شما تا به حال در سر خود را. آن را سخت به آن را خلاصه اما اجازه دهید فقط می گویند آن را هیجان انگیز و خسته کننده و به چالش کشیدن و پاداش همه در یک بار” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر