Kumaran Sivamani همواره شیفته سازهای کوبه ای و ریتم است. با توجه به این که پدرش درام Sivamani — یاد ضربی که نقش همه چیز از طبل و darbuka به ghatam و kanjira — این نه به عنوان یک شگفتی آمده.

با این حال پس از سه سال در تامیل صنعت موسیقی به عنوان یک تولید کننده برای اولین بار او را تنها ‘از اذیت کردن من’ او اجازه دهید تا ریتم سنگین برای صاف پاپ پرنیان. یک آهنگ ساخته شده برای ولنتاین, خلق و خوی او توضیح می دهد; این آهنگ منتشر شد اواخر فوریه.

‘من اذیت کردن’ استخدام جاذب ضربه با تکرار انگشت جرقه بزند — که پسر چشم آبی از جهانی موسیقی پاپ پس از حدود سال 2016. نگه داشتن معرفی ساده Kumaran می دهد مقدار زیادی از فضای برای سیمونا گیلبرت صاف خواننده را centrestage در حالی که AGabus’ rap بخش پل کر و آیات با هم.

“من ملاقات AGabus حدود چهار سال پیش. من فارغ التحصیل از Muzik سالن (یک مدرسه برای مهندسی صدا و صوتی تکنولوژی در Vadapalani) و رفت و برگشت وجود دارد برای دیدار با معلمان. در طول یک فرشنرس’ برنامه من شنیده AGabus رپ. من گفتم که عجب این است که یک صدا و از من پرسید که آیا او می خواهم به همکاری با من” را به یاد می آورد Kumaran.

این collab با سیمونا اما بسیار اخیر. حدود دو ماه پیش به عنوان Kumaran تماشای پسر عموی خود را Instagram داستان او را دیدم سیمونا بازی در یک open mic در این شهرستان است. گرفته با صدای او او او کاهش یافته است یک متن در ‘گرم است و به زودی به اندازه کافی سه نفر شروع به متراکم به طور منظم. آن را در یکی از این جلسات جم که آنها با این آهنگ.

“من تا به حال ایجاد شده ضربه برای اذیت کردن من’ در حالی که پیش و آنها فقط دروغ گفتن وجود دارد در کامپیوتر من. من آن را به دو نفر از آنها و هر دو از آنها علاقه مند به ساخت یک آهنگ از آن” او می گوید:, و اضافه کرد که سیمونا و AGabus نوشت: این شعر برای آن است.

هر چند او شده است در صنعت موسیقی برای همه است که طولانی Kumaran دارای سابقه قابل توجه ای در حال حاضر. او در فیلم هایی مانند Mersal, Bigil, Darbar, Pettaو 2.0 — دوم اینکه اولین فیلم. او آغاز شده به عنوان یک ریتم تولید کننده قبل از تولید کامل آهنگ ها و پس زمینه نمرات.

از طریق این سه سال کار کرده خیلی تحت AR Rahman که او در لیست به عنوان اصلی او نفوذ. “کار با AR Rahman من را تغییر صدا. آنچه که من استفاده می شود به تولید قبل بسیار متفاوت بود. من آموخته زیادی از او در مورد تنظیم ابزار: آنچه باید تن من را برای اولین بار آنچه که باید زیر که در آن به استفاده از اکو و یا reverb استفاده, چگونه به نگه داشتن خواننده شفاف, چگونه یک آهنگ جذاب… در واقع همه چیز در مورد مخلوط کردن.”

رحمان اولین کسی بود که برای شنیدن آهنگ: “من در زمان آن را به او پس از اولین استاد. او گفت: آن را به حال یک بین المللی تن به آن است.”

در حال حاضر در داخل و خارج از استودیو کار بر روی Vikram آینده کبرا و Ponniyin Selvanخود را تک بعدی آینده در دو هفته خواهد بود یک رقص الکترونیک است. تولید حرفه ای در کنار او در حال حاضر می خواهد به انجام بیشتر زندگی می کنند را نشان می دهد و همکاری با چنای هیپ هاپ دام و رپ هنرمندان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی