این یک کشیده از همه متوقف می شود و ما بیش از یک کمی starstruck توسط مقیاس آن است. خود را با هم در خانه’ Instagram live سری در حال حاضر کشیده امثال پاپ چشم آبی duo Camilla Cabello و Shawn Mendes (اجرای برنامه با هم) ایرلندی آواز-آهنگسازی hearththrob Hozier و ما بر اساس رپر مشترک اجرای زنده خود را از طراحی اتاق و مقابل متری به مدت نیم ساعت.

آن را به شدت indie در, اما قطعا درمان نادر و هیچ بهانه ای بیش از حد کوچک برای یک shotout به این گروه شده است که در تجمع در اخبار منابع و روحیه نه تنها برای زمان بیماری همه گیر اما همچنین برای تعدادی از بشردوستانه بین المللی مسائل.

Check Instagram رسیدگی @glblctzn

پاکستان خواننده و نویسنده بزرگ فن زیر برای خیلی دلایل آشکار است. او Instagram followers هیچ غریبه ای به او livestreams از او انجام داده بداهتا غزل مربا در IGTV قبل از. علی در حال حاضر آن را یک نقطه برای رفتن زندگی می کنند هر روز صبح نه تنها برای درمان جامعه آنلاین خود را به خوبی آموزش دیده voice اما همچنین به بحث در مورد تاریخ و ریشه های موسیقی ما در شبه قاره و ارتباط آن با موسیقی سنتی از آسیای مرکزی است. حداقل این چیزی است که او روز جمعه آواز از قطعه های مورد علاقه کلاسیک قدیمی از کشورهای مختلف و توضیح آنها در اقساط مراقبت به شکستن هيچ ، چه کسی می داند آنچه که او باید در فروشگاه برای شما فردا ؟

Check Instagram رسیدگی @alisethiofficial

بلژیک رکورد تولید DJ و نوازندگان بیشتر خوب پس از آنهایی که در بالا ذکر شد اما وجود دارد هیچ انکار و استعداد خود و یا تخصص. به خصوص در پیانو است که دقیقا آنچه که او نشان می دهد به آرامش و کمال در خود Instagram زندگی می کنند.

شما می توانید او را زنده نگه داشتن زبانه ها در حساب خود را و یا شما فقط می تواند به آن ضربه بزنید در آخرین جلسه از خود IGTV لیست و اجازه پیچیده دلپذیر آرامش شستن بیش از شما در طول کار روزانه خود را-از-خانه مثل مال شما واقعا در حال انجام است به عنوان او می نویسد.

Check Instagram رسیدگی @jefmartens

نزدیک, صفحه اصلی, چنای بر اساس موسیقی indie در, هماهنگ کننده کاخ T با طناب زدن در نوازندگان از چنای بنگلور و چند شهر بزرگ دیگر برای ‘تاج حزب خانه’ هر سه روز. این نیست همه جلسات زندگی می کنند; ویدئوها ممکن است ثبت شده توسط این هنرمند و یا ایجاد شده توسط چنای بر اساس خارج از صحنه نمایش و پس از آن جریان در IGTV. تا کنون بنگلور-بر اساس Abhi Tambe است regaled ما با او دلپذیر گیتار strums و چنای خود حلقه artiste Troydon Netto رفته زنده از صفحه اصلی. تا بعدی خواهد بود Abhijeeth Dubey در ساعت 9 به عنوان معمول است.

Check Instagram رسیدگی @HouseofT

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید که شما در حال ابتلا به آنلاین زندگی می کنند در metro@thehindu.co.in

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی