نوازندگان به زندگی می کنند در طول COVID-19 مستند

اعضای Oorali گروه بسته بندی شده برنامه از اجرای برنامه در سراسر کشور به انتظارنشسته بودند تا برای آنها که COVID-19 شیوع اتفاق افتاده است. مجبور به انصراف از آن همه آنها انجام شده است زندگی می کنند و هر شب به مخاطبان از سراسر جهان برای گذشته 17 روز از طریق Facebook صفحه.

با لغو کنسرت نوازندگان و گروههای موسیقی در حال رسیدن به مردم و حتی به دست آوردن جدیدتر مخاطبان از طریق آنلاین گیگابایت است.

“هنگامی که اولیه کنترل حرکت در آمد و ما شروع به آنلاین این کنسرت از 1.5 ساعت در هر. هدف این بود که نه فقط سرگرم کردن بلکه برای تعامل با مخاطب است. ما بازی همه ما آهنگ ما بازی با توجه به درخواست آهنگ از مردم است. در بین ما بحث در مورد وضعیت حاکم و در زمان ما سینه ی جعلی, اخبار ویروس. آن شده است یک تجربه زیبا برای ما. افرادی هستند که از کشورهای خلیج فارس که به ما بگویید که این چیزی است که آنها صبر کنید پس از باقی مانده cooped در یک اتاق در تمام طول روز می گوید:” مارتین Oorali را می نگرم.

زنده جلسه

خواننده محبوب Sithara Krishnakumar تا به حال به لغو یک سری از کنسرت های صف در آمریکا و در جنوب شرق آسیا است. با همه اعضای گروه پروژه Malabaricus گیر در خانه های مربوطه خود آنها تشکیل شده است ترانه ای از جوانیهای محرک ادای احترام به سلامت کارگران است. این موزیک ویدیو بود با هم دوخته شده از موبایل های مربوطه خود را اجرای می شود. در شب جمعه دموکراتیک جوانان فدراسیون هند (DYFI) میزبانی خود در صفحه رسمی برای یک جلسه زنده. این 81,000 شنونده نظرات در زیر تصویری زنده است یک عهد به اثربخشی متوسط.

“اگر چنین برنامه هایی به منظور کاهش استرس روانی از شنوندگان آن را به همان اندازه منافع ما هنرمندان بیش از حد به ارتباط برقرار کردن با مردم از مکان های مختلف می گوید:” Sithara.

Abhishek Gopurathinkal و bandmate Sujith از کوچی گروه آقای پیش در حال حاضر در قرنطینه شده اند آهنگسازی موسیقی در تمام طول روز و انجام خود Instagram صفحه.

“ما شده اند ideating و آهنگسازی آهنگ ها برای ما آلبوم در طول این زمان. برای اجرای آنلاین ما انتخاب شده اند را پوشش می دهد از دیگر هند باند. ما این را به عنوان یک فرصت برای ایجاد یک مخاطب جدید و همچنین برای حفظ اتصال. ما همچنین انجام به عنوان بخشی از بنگالور مبتنی بر باز جلسه جم که از ویژگی های یک گروه در هر هفته و همچنین برای چنای بر اساس ‘خانه’ T حاضر در جلسه می گوید:” Abhishek.

نوازنده Bijibal و دو فرزند خود انجام شده است Malayalam songs سال گذشته در حالی که بسیاری از آینده باند نیز انجام شده است جلسات زندگی می کنند. اما برای بسیاری از مستقل نوازندگان که بستگی موسیقی خود را برای بقا در, آنچه در پیش روست نامشخص زمان زنده مدار ممکن است فعال شوند در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید