کاپیتان سابق ایمپلنت McCullum توصیف خود را خرید اینترنتی با راس تیلور “بد لکه نیوزیلند کریکت” نسبت داد و آن را به یک مسابقه برای کاپیتانی خود درس بین این دو در سال 2011 و اعتراف کرد که آنها هنوز هم نمی بهترین دوستان است با وجود احترام متقابل است.

تیلور که هنوز هم فعال است در بین المللی کریکت در زمان بیش از کاپیتانی خود درس پس از دانیل Vettori پایین پا پس از سال 2011 در جام جهانی.

“آن قرار داده و فشار روی دوستی و ارتباط با راس. من بازی های زیادی از توسعه و سن کریکت با راس. من کاپیتان زیر 19 تیم و تیلور بود و من معاون کاپیتان. ما همیشه در واقعا خوب” گفت: McCullum.

پس از 1-1 قرعه کشی در یک سری تست در سریلانکا در سال 2012 از آن پدید آمده است که تیلور تا به حال مسائل با مربی مایک Hesson. که به دنبال سری شکست در آفریقای جنوبی و هند غربی و هند است.

غیر ضروری

“ما تا به حال برای رفتن به یک مصاحبه برای این کار است. آن را در مورد ارائه نقشه برای آینده نیوزیلند کریکت به یک پنل. من واقعا نمی دانم آنچه ما انجام شد. اگر من زمان من من گفت: ‘من قصد ندارم برای آمدن و رفتن را از طریق فرایند انتصاب راس به عنوان کاپیتان و پس از آن خواهیم دید که چه آشکار از وجود دارد.’

“آن را بد و لکه نیوزیلند کریکت و تحت فشار قرار دادن راس و من. سپس آن را به من منجر به در نهایت بیش از راس” گفت: McCullum.

McCullum گفت که او و تیلور هنوز بهترین دوستان است اما او تا به بسیاری از احترام به نیوزیلند همه زمان بالاترین ODI اجرا گلزن. “ما بهترین دوستان اما من یک مقدار بسیار زیاد از احترام به او گفت:” McCullum.

تیلور داده شد گزینه باقی مانده آزمون کاپیتان با McCullum پیشرو محدود اور طرف اما او کاهش یافته است.

“از من پرسید اگر من می خواستم به بیش از نقش نیوزیلند کاپیتان در هر سه فرمت. بنابراین در ابتدا به آنها گفتم که من می خواهم به عقب بر گردیم به آنها. من نیاز به فکر می کنم طولانی و سخت در مورد آن. من می دانستم که این امر می تواند عمده تصمیم بحث برانگیز. من می دانستم که آن را می تواند عمده انشعابات در NZ کریکت و همچنین در زمان من به عنوان یک بازیکن,” او گفت:.

McCullum در نهایت در زمان بیش در همه فرمت ها در دسامبر 2012 باقی مانده است و در این نقش تا بازنشستگی اش در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی