طرز فکر من است در تصویر بزرگتر: Kohli

از زمان ساخت اولین حضور بین المللی خود را در سال 2008 Virat Kohli تبدیل شده است بخشی جدایی ناپذیر از کریکت هند. او زمانی تمام سوابق خود را در 12 سال کار حرفه ای تا کنون و شمارش است در میان مدرن روز نوابغ.

و در حال حاضر پست, MS Dhoni—عصر او منجر شده است و در تمام سه فرمت و ساخته شده است مطمئن شوید هند باقی می ماند در بالای آن در آزمون ODIs یا T20Is.

اما Kohli — که به نوبه خود خواهد 32 در این سال در ماه نوامبر معتقد است سه سال آینده — که دو T20 جام جهانی و 50—بیش از جام جهانی — خواهد بود “دقیق” برای او که در آن او خواهد شد در تمام فرمت های و می خواهد به نفع خود گریزان ICC غنیمت چیزی است که او شده است قادر به برنده شدن در هند به عنوان کاپیتان.

“طرز فکر من است در تصویر بزرگتر آماده شوم خودم را به صورت دقیق سه سال از در حال حاضر و پس از آن ما ممکن است متفاوت گفتگو” Kohli به خبرنگاران گفت: پیش از این آزمون برای اولین بار در مقابل نیوزیلند در حوضه رزرو.

“در یک زمان که در آن بدن نمی تواند نگاهی دیگر, شاید وقتی که من هستم 34 یا 35 خواهیم مختلف گفتگو. برای دو تا سه سال آینده من هیچ مشکلی وجود ندارد.

“من می توانید نگه دارید در رفتن با همان شدت و همچنین درک می کنیم که این تیم می خواهد بسیاری از سهم من در دو تا سه سال آینده به طوری که من می تواند به سهولت به دیگری انتقال است که ما با آن مواجه پنج—شش سال پیش,” او اضافه شده در حالی که صحبت کردن در مورد انتقال فاز است که در آینده دو—سه سال است.

هند کاپیتان بیشتر تایید این ایده از صحبت کردن در مورد این مسائل از خستگی و حجم کار مدیریت است.

“این یک مکالمه شما می توانید به دور از هر شیوه ای. آن است که حدود هشت سال در حال حاضر که من شده اند از 300 روز در سال است که شامل رفت و آمد و جلسات تمرین. و شدت است سمت راست وجود دارد در همه زمان ها. آن را نشانی از تلفات در شما,” او گفت:.

“این است که بازیکنان در حال فکر کردن در مورد آن را در همه زمان. ما را انتخاب کنید به مقدار زیادی استراحت بیشتر به صورت جداگانه و حتی اگر این برنامه ممکن است به شما اجازه می دهد. به خصوص بچه ها که بازی تمام فرمت های.

“این آسان نیست که کاپیتان داشتن که شدت تمرین است. آن را به تلفن شما. دوره استراحت به نظر می رسد بسیار خوب برای من,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>