مادر من به من کمک کرد حک سلیمان از سکون از جایی که من به رقص آمده است: Alarmel والی

منتهی برای روز مادر, چنای بر اساس و در سطح بین المللی تحسین شده Bharatanatyam رقصنده-طراح رقص-معلم Alarmel والی درگیر در یک مکالمه با عنوان من مادر: من همراه ثابت در رقص با Akhila Krishnamurthy, موسس, Aalaap.

گفتگو حول والی مادر, Uma Muthukumaraswamy — و یا به سادگی, ‘اما’ — بود که انتگرال در حد عالی رساندن و شکل دادن به او به عنوان یک هنرمند. او باقی مانده یک شخص مسافر در دختر او و اشتیاق و پیگیری رقص. در Instagram Live جلسه والی صحبت در مورد چگونه مادر خود را القا اهمیت دقت آموزش او همیشه به دنبال کمال در همه چیز او بود. پس از آن وجود دارد معرفی ادبیات و اجازه دادن به او را کشف دنیای کتاب. مکالمه نیز طنین انداز دلیل کیفیت جهانی شدن در یک حس دستی از انواع برای مادران و هنرمندان در همان زمان.

جذاب میان این داستان یک داستان در مورد چگونه والی را به او آموخته هنر و اهمیت فقط “بودن”. “رقصنده نیاز به رسمیت شناختن اهمیت اوقات فراغت قادر به شیرجه رفتن عمیق به خود هنر است. مادر من به من کمک کرد حک کردن برای خودم سلیمان از سکون از کجا رقص من پدید آمده است,” او گفت:. مخاطبان بود به طور کامل درگیر اشتراک گذاری خاطرات خود از ‘اما’ در نظرات. در درخواست والی نیز قرائت چند آیات از 15 قرن آهنگساز Annamacharya را تلوگو پدم.

او همچنین صحبت در مورد اتشی و تب سرعت که همه ما تابع در و ابقاء نیاز به سم زدایی و دیجیتال شکستن در هر حال حاضر و پس از آن به خصوص برای هنرمندان است که برای پیدا کردن نقطه آرام از جایی که آن را ممکن است برای ایجاد چیزی زیبا و معنی دار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>