مادر من نمایش را ندارد دولت. تجدید نظر در حرکت سانسکریت tols می گوید آسام وزیر

آسام وزیر آموزش و پرورش Himanta Biswa سرما گفت: مادر ناخشنودی را ندارد دولت با تجدید نظر در تصمیم خود برای تعطیل سانسکریت tols همراه با مدارس.

آقای سرما در 12 فوریه اعلام کرد که دولت به کمک مدارس اسلامی دینی مدارس و tols یا ashrams آموزش زبان سانسکریت و مذهبی مقدس خواهد بود بسته. او گفت: این مراکز می توان به مناسب مدارس آن را به عنوان “نه وظیفه دولت برای آموزش دین”.

این تصمیم دریافت انتقاد بیشترین حال از خود نویسنده-مادر Mrinalini Devi بود که در ژانویه معاون رئیس جمهور از آسام Sahitya سبها دولت apex ادبی بدن. او را مسئول در ماه آوریل است.

“من مطالعه زبان سانسکریت در مدرسه است. من عاشق زبان است که ریشه زبان آسامی. دولت باید همچنان به تدریس زبان سانسکریت حتی اگر tols متوقف به وجود داشته باشد,” او گفت: سه روز پیش.

“اما دولت باید در پیدا کردن چیزی بد در tols قبل از تصمیم گیری به آنها را تبدیل به مدارس,” او اضافه شده است.

آقای سرما واکنش نشان داد و در اواخر روز جمعه.

“دولت راه خود را از عملکرد و نه بر اساس آنچه که پدر و مادر فکر می کنم و یا احساس می کنید. در آن طول می کشد تصمیم گیری بر اساس واقعیت ها و نیازهای مردم به طور کلی. تقریبا 80 درصد از سانسکریت tols تبدیل شده اند بی معنی امروز,” او گفت:.

وزیر آموزش و پرورش که دارای دارایی و بهداشت اوراق بهادار اظهار داشت که tols تبدیل شده بود “بی معنی” و اساسا “کارخانه برای صرف ورودی (دبیرستان-ترک کلاس 10 امتحان)”.

وی افزود: “واقعیت این است که اکثر tols این سال تا به حال هیچ نامزد برای کلاس X امتحانات. دولت نمی تواند ضایعات آن منابع محدود است. تعطیلی و انتقال (از tols و مدارس) اتفاق خواهد افتاد.”

بسته شدن مدارس و tols است که انتظار می رود در آینده جلسه علمی از مارس.

آسام به 614 دولتی به رسمیت شناخته شده و مدارس. وجود بیش از 900 tols اما تنها 97 دولت هستند کمک, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>