نمرات من را منعکس نمی کند راه من پنبه حلاجی شده می گوید Kohli

Virat Kohli نیست بی جهت مزاحمت خود را نسبتا پایین اجرا نمرات در تور نیوزیلند به عنوان برتر ضربه احساس می کند تجزیه و تحلیل بیش از حد می تواند بی ارزش درهم و برهمی ذهن خود را.

نیوزیلند شده است یکی از نادر تور خارج از کشور در سالهای اخیر و زمانی که Kohli نمی تواند زندگی می کنند تا به استانداردهای بالا به ثمر رساند تنها یک نیم قرن تا کنون در نه نوبت در سراسر سه فرمت.

خود را دنباله ای از نمرات خواندن 45, 11, 38, 11 (T20s); 51, 15, 9 (ODIs) و 2 و 19 (1 تست). پس چگونه او ارزیابی خود را پنبه حلاجی شده ،

“من کاملا خوب است. من پنبه حلاجی شده واقعا خوب است. من احساس می کنم که گاهی اوقات نمرات را منعکس نمی کند راه شما هستند پنبه حلاجی شده و این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما لازم نیست اجرای آنچه شما می خواهید به خوب” Kohli گفت mediapersons پس از هند از دست این آزمون برای اولین بار توسط 10 ویکت.

برای یکی از شلوغ ترین بین المللی کرکت بازان آرامش از 3-4 نوبت نباید باعث نگرانی.

“نگاه زمانی که شما بازی بسیار کریکت و شما را برای مدت طولانی, بدیهی است که شما باید 3-4 نوبت که نمی رفتن راه خود را. اگر شما سعی می کنید و بیش از حد را از آن حفظ ستون در” کاپیتان است اولویت های خود را روشن.

او نمی کند توجه بیش از حد به مردم چگونه واکنش نشان می دهند به یک شکست و Kohli زیر همان فلسفه زمانی که آنها در مورد صحبت خود را پنبه حلاجی شده.

“من فکر می کنم آن را در مورد ماندن در یک فضای خوب و من می دانم چت در خارج از تغییرات با یک نوبت. اما من نمی خواهم که فکر می کنم. اگر من فکر کردم مثل مردم در خارج, من احتمالا در خارج در حال حاضر” Kohli گفت: با یک اشاره از طعنه.

به گفته او ساخت یک تلاش صادقانه هر یک می رود در این میانه باید در اولویت باشد.

“من فکر می کنم آن را در مورد همه انجام اصول اولیه مناسب و قرار دادن سخت است. شما واقعا نمی تواند راه رفتن در فکر کردن که من مجبور به انجام آن در هر زمان. شما می خواهید به آن را انجام دهد. اما اگر آن را نمی آمد و سپس شما لازم نیست که به ضرب و شتم خود را تا بیش از حد.”

در Hagley بیضی, Christchurch, Kohli خواهد بود خوشحال به حتی نمره 40 اگر که کمک می کند تا این تیم برنده مسابقه تست. یک قرن در دست علت بی ربط است تا آنجا که او نگران است.

“من به دنبال به جلو به کمک به پیروزی در آزمون بعدی. مهم نیست که آنچه که من انجام. آن بوده است هرگز در مورد عملکرد من در تور و یا در مورد چگونه بسیاری از اجرا می شود من نمره. این همه در مورد اگر تیم برنده حتی 40 خوب است. اگر این تیم از دست می دهد و پس از آن حتی یک 100 بی ربط است برای من و من می خواهم به ماندن در آن طرز فکر” اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>