Sanal Kumar sasidharan می نمادی از امید برای فیلمسازان مستقل. او را تبدیل به چهره سینمای مستقل در Malayalam با پنج فیلم از درجات مختلف — هر دو به لحاظ محتوا و ساختاری است. اما برچسب ‘مستقل’ فیلمساز نیست زحمت او را هر بیشتر. “مردم به آن ‘مستقل’ فیلم تا زمانی که آنها آن را تماشا کنید. هنگامی که آنها گام به گام از تئاتر است یا خوب است یا بد, فیلم,” او می گوید.

Sanal unabashedly اذعان می کند دیگر چه فیلمسازان ممکن است پیدا کردن آن غیر واقعی “شخصیت های من بازتابی از من. اگر آنها خوب من است و اگر آنها بد آن را هنوز هم با من است.” آخرین فیلم Chola — ارائه شده توسط Karthik Subbaraj در تامیل — یک نمایشگاه از یک سیستم به نام مردسالاری. گزیده ای:

‘Chola’ است که توسط منتشر شد Karthik Subbaraj در تامیل. چگونه این همکاری اتفاق می افتد ؟

من آشنا شد با Karthik پس از ملاقات با او در یک فیلم در جشنواره است. دوست من اول دیدم برش و گفت که Chola پتانسیل به کار در تامیل پس از داستان می گیرد در کرالا-تامیل نادو مرز. Karthik نام عبور ذهن من و من messaged او. او واقعا دوست داشتم و می خواستم به آن را در حال حاضر از طریق نیمکت سنگ Indie در.

چرا انتشار نسخه دوبله هنگامی که وجود دارد این است که مخاطبان برای مالایالام فیلم اینجا ؟ به این دلیل است که شما نمی تواند پیدا کردن توزیع کنندگان?

به حدی بله. اما نسخه تامیل [Alli] متفاوت است از Chola. ما کمرنگ و ساخته شده برخی از تغییرات است که یک آزمایش بود برای من به عنوان به خوبی.

آن را کمرنگ به دلیل خشونت?

این درست نیست که. ما تغییر سبک روایت. من تمایل به ساقه بلند عکس. وجود دارد یک نگرانی است که این کار ممکن است با تامیل مخاطبان است. ما تغییر کرده چیز خاصی در نظر قدم زدن. در انجام این کار من مراقب باشید به از دست دادن نیست جوهر از این فیلم است.

چه جالب است در مورد روایات — آن ‘S دورگا” یا “Ozhivudivasathe کالی’ — این است چگونه می چرخید به روش سنتی با استفاده از تعلیق/تعجب به عنوان یک عامل است. وجود دارد هیچ نشانه ای برای تکان دهنده نهایی قانون…

سینما یک مجموعه قالب و همه ما در حال چرخش را از طریق آن. روزی کسی خواهد آمد تا با یک الگوی جدید است که ما را وفق دهند به. من کمی با احتیاط از زیر سه-قانون ساختار و من نمی تسلیم شدن به آن است. وجود دارد و تلاش گرفته شده و به دور ماندن از روش معمول.

من می خواستم به پل شکاف میان زندگی واقعی و تخیلی. هیچ کس نمی خواهد باید در مورد فکر اوج دلیل آن را نمی خواهید به اتفاق می افتد درست است ؟ اما در ما وحشی, فانتزی, ما ممکن است فکر می کنم در مورد ” اگر ” سناریو. ما نمی خواهید برای کشتن مردم در زندگی واقعی است. اما ممکن است ما در مورد آن فکر یا معمولی از آن استفاده می شود در مکالمات. که چیزی است که ایجاد یک جرقه در من وقتی که من نوشتم Ozhivudivasathe کالی. آن آغاز شده و با فکر و چگونه آن را تشدید به عمل است.

فیلم های خود را در چند سوال اساسی هنجارهای جامعه در یک مد پررنگ. مردسالاری یک راجعه موضوع است که شما کشف.

بله. من از آن آگاه است. اما آگاهانه یا ناآگاهانه من را بازبینی این تم ها در فیلم. شاید به این خاطر که از من ساختار خانواده. من هم احساس می کنم که تاپیک های زیادی پنهان شده در درون من. من فکر نمی کنم هنرمندان هستند saints اما آنها باید توانایی برای پیدا کردن چیزی در غم/شادی.

شما بگویم که گانگستر که ارعاب و شوهر در ‘S دورگا در عين حال در درون شما است ؟

بله. تا چه حد مهمه. من سعی می کنم به خودم مطمئن شوید من نمی مانند آنها را تبدیل به. من مشکلی ندارم با خود فکر می روند زمانی که من نوشتن. چرا که می تواند مانند یک دنیای ایده آل مناسب است ؟

Karthik Subbaraj will be presenting ‘Alli’ in Tamil

آنچه که در حال اجرا بود در ذهن خود را هنگامی که شما نوشت: “Chola’?

این یک اسکریپت نوشتم در سال 2010 و بعد از آن توسعه یافته با KV Manikandan. من شده است با بازبینی آن بیش از 10 سال گذشته و آن را وحی برای من در هر زمان. در مالایالام chola به معنی تالاب. این همچنین بدان معنی آبشار. آب یکی از قدرتمند نیروهای طبیعت. آن را هنگامی که آن را آرام و خشونت هنگامی که وجود دارد یک موج. در این معنا, آب استعاره ای برای زندگی است.

اما itseems مانند یک فرمت از ‘S دورگا’…

بله, آن را متصل به S دورگا. فیلم من کارگردانی شده اند تا کنون یک موضوع مشترک. این همان اندیشه/ایده که من تمایل به توسعه در هر یک از فیلم.

این تریلر به نظر می رسد نشان می دهد که شما را در مردسالاری…

آن را در مورد چگونه مردسالاری است چشمانداز به ذهن زنان است. اول از همه چه مردسالاری? آن را نه یک نظریه بلکه یک سیستم است. آن ایجاد شد توسط مردان برای منافع. اما این زنان هستند که تبلیغ مردسالاری.

چگونه این تجربه تماشای فیلم همراه با مخاطبان بین المللی در جشنواره فیلم ونیز?

این یک 1,200-seater تئاتر. من نماینده فروش به من اخطار گفت: وجود خواهد داشت بیش از 100 نفر است. او گفت: آن را ممکن است رها کردن به 50 (می خندد). ما خوشبختانه بیش از 800 نفر تبدیل شده تا برای غربالگری.

چگونه آنها واکنش نشان می دهند ؟

بسیاری از آنها خارجی بودند و آنها در یک حالت شوک است. فیلم بیش از حد سخت بود برای آنها. Chola به پایان می رسد با پرسیدن یک کاردینال سوال و مردم کنجکاو برای پیدا کردن پاسخ. این است که چرا من مثل Kieslowski. فیلم های خود را با انجام کاری داخل اما هیچ توضیح منطقی. گاهی اوقات من مجبور به توضیح آنچه که من در نظر گرفته شده که مخاطبان می آید تا با یک مطالعه که کاملا در برابر این ایده.

شما هرگز خودداری از بیان افکار خود را در امور مربوط به آزادی هنری و جناح راست سیاست است. اما می کند که خود را تحت تاثیر قرار خلاق روند ؟

هر چه من می گویم/نوشتن در رسانه های اجتماعی بخشی از گفت و گو من و من بدون استخوان را در مورد آن. قبلا من استفاده می شود به واکنش نشان می دهند به هر موضوع و تعامل با مردم در رسانه های اجتماعی. اما من انجام را متوقف کرده ایم که به خاطر آن آغاز شده موثر بر انتشار my movies. حتی برای Cholaمردم می خواهم که کار من اما نمی خواهم من شروع به کار در برابر این فیلم است. کار من نیست تعریف من. من فقط ساخت یک قطعه هنری. اگر آنها را در نظر نمی آن را به عنوان هنر, سپس آن را بسیار عجیب و غریب است.

در مصاحبه شما به مدت طولانی به شما گفته بود که شما را متوقف ساخت فیلم های مستقل به دلیل شما نیاز به حمایت پدر و مادر خود را. که به وضوح تغییر نکرده…

(می خندد) من به یاد داشته باشید که می گوید. من برخی ایدئولوژی حتی در فیلمسازی. سینما مهم ترین چیز برای من است. بله بقا نیز به همان اندازه مهم است. اما در حال حاضر بقا است که اتفاق می افتد به طوری که نباید یک موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی