میانمار به رایگان تقریبا 25,000 زندانیان در سال جدید عفو بین الملل: رئیس جمهور

میانمار منتشر خواهد شد تقریبا 25,000 زندانیان عفو به مناسبت سال نو سنتی رئیس جمهور امریکا روز جمعه.

رئیس جمهور پیروزی Myint گفت 24,896 نفر زندانی در سراسر کشور از جمله 87 خارجی خواهد بود رهایی بدون قید و شرط را به وجد به شهروندان میانمار و در نظر گرفتن نگرانی های بشردوستانه.

رئیس جمهور به هیچ جزئیات از جرایم این زندانیان به اعدام محکوم شده است.

جمعیت جمع شده بودند خارج Insein زندان در پایتخت تجاری از یانگون امیدوار به خوش آمد می گوید اعضای خانواده با وجود ممنوعیت تجمعات برای جلوگیری از گسترش coronavirus است که موجب یک بیماری همه گیر.

میانمار گزارش شده 85 مورد از این ویروس و چهار مرگ و میر.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا آزادی که اتفاق می افتد سالانه را شامل هر کسی محکوم در ارتباط با اعمال مخالفت در برابر دولت است. یک سخنگوی بخش زندان نمی تواند نظر رسیده است.

هنگامی که برنده جایزه نوبل آنگ سان سو چی در زمان قدرت در سال 2016 پس از بیش از نیم قرن از حکومت نظامی یکی از اولین اقدامات بود برای آزادی صدها تن از زندانیان سیاسی.

بخش زندان گفته است که قبلا وجود زندانیان سیاسی در میانمار, اما گروه های حقوق بشر می گویند ده ها تن از مردم در زندان به دلیل فعالیت های سیاسی ،

دولت نمی کند در واقع اذعان زندانیان سیاسی اما از ما خواسته شد برای برخی از لیست و ما به یک لیست از بیش از 70,” آنگ Myo Kyaw از کمک های انجمن برای زندانیان سیاسی گفت.

“ما هنوز نمی دانیم که اگر هر یک از آنها منتشر می شوند.

بیش از 331 نفر تحت تعقیب در آزادی بیان موارد مربوط در سال 2019 با توجه به حقوق بشر گروه غیر انتفاعی Athan.

کسانی که پشت میله های زندان شامل اعضای یک شعر طنز گروه تئاتر و دانشجویان زندانی در ماه گذشته برای اعتراض به دولت تحمیل اینترنت خاموش کردن.

در حالی که ارتش را حفظ گسترده قدرت های فعالان می گویند دولت غیر نظامی شکست خورده است و برای استفاده از آن قریب به اتفاق اکثریت پارلمانی به قراضه قوانین سرکوبگر خفقان مخالفت سفت محدودیت در جامعه مدنی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>