Mylab روابط با SII, AP Globale به سطح شیب دار تا تست کیت تولید

شهر-بر اساس تشخیص مولکولی شرکت Mylab کشف راه حل های که به تازگی برای اولین بار بومی تولید کننده به امن تایید تجاری برای استقرار آن کیت برای COVID-19 تست در حال حاضر تا سرم موسسه هند (SII) و AP Globale به مقیاس عملیات و تشدید تحویل این کیت.

“در چند هفته آینده ما خواهد بود ramping تا تولید COVID-19 تست کیت از 1.5 لاخ آزمون در هر هفته به 20 lakh آزمون در هر هفته است. ما انتظار داریم که این کمبود در تست برای پایان دادن به در یک ماه یا دو” اژدر helen clark, مدیر عامل شرکت SII گفت.

Mylab تست کیت به نام Mylab PathoDetect COVID-19 کیفی PCR kit شد و تایید شده توسط موسسه ملی ویروس شناسی و توسعه در عرض چند هفته از وقوع. کیت تصویب شد مرکزی داروهای استاندارد کنترل سازمان پس از ارزیابی توسط شورای تحقیقات پزشکی هند.

“ما مفتخر به ما ایستاده نخست وزیر و دولت ما در حالی که حمایت از آنها در طول این بار تلاش. این مشارکت را تضمین می کنیم ما کمی به کمک در این زمان بحران گفت: Abhijit Pawar رئیس AP Globale و مدیر عامل sakal است رسانه های گروهی.

Hasmukh Rawal, MD, Mylab کشف راه حل گفت: این همکاری می تواند تاثیر میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان به ویژه در هند.

“نوآوری جهانی است که نیاز به ساعت برای جلوگیری از این بیماری همه گیر است که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر در سراسر جهان است. نیاز برای تعمیر و نگهداری و ساخت پزشکی و تجهیزات درمانی در سرعت مورد نیاز برای نگه داشتن اعداد در خلیج هرگز مهم تر بوده است. Mylab و تیم خود را نشان داده اند فوق العاده نوآورانه قابلیت های زمانی که آنها قادر به توسعه یک صرفه جویی در زمان تست کیت ظرف شش ماه از آن شیوع” آقای Poonawala گفت.

او گفت: این سرمایه گذاری به سمت Mylab را قادر می سازد شرکت به ساخت زیرساخت های آن و گسترش قابلیت های آن بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر