مناطق هم مرز با کرالا در Mysuru قرار داده شده است در بالا هشدار در پی سومین مورد از عفونت کرونا ويروسی بودن تایید در کرالا در روز دوشنبه.

وزارت بهداشت و درمان آغاز شده است انجام یک برنامه آگاهی در taluks از H. D. Kote و ننجنگود در منطقه به اطمینان حاصل شود که افراد در نشان دادن علائم کروناویروس عفونت پس از بازدید از چین و یا در آینده در تماس با مردم و بازدید از چین رویکرد مقامات بهداشتی بلافاصله.

جدا از توزیع handbills و جزوه و دیگر مواد تبلیغاتی تجدید نظر ساخته شده اند توسط مقامات از طریق رادیو. توزیع handbills در جریان است در اتوبوس می ایستد و راه آهن و ایستگاه ها و مکان های مورد علاقه توریست از جمله Mysuru کاخ ها و باغ وحش. غربالگری از مسافران نیز در نظر گرفته شده است تا در Mysuru فرودگاه گفت: بهداشت و درمان منطقه افسر Venkatesh.

در مورد مقامات بهداشتی در سراسر هر یک مظنون آنها را به ارمغان آورد K. R. بیمارستان در Mysuru که در آن امکانات خود را برای انزوا و درمان در محل هستند.

منطقه مقامات بهداشت نیز شناسایی دو نفر که در حال بازگشت به Mysuru پس از سفر به چین در ماه گذشته. “اما آنها در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از ویروس. اما ما همچنان به نگه داشتن یک ساعت مچی بر روی آنها” دکتر گفت: Venkatesh.

Mysuru منطقه Vector-borne Diseases control افسر S. Chidambara اما به دنبال روشن است که مقامات در حال تمرکز تنها بر روی افراد نشان دادن علائم و تا به حال بازگشت از ووهان در چین که در آن عفونت اعتقاد بر این است نشات گرفته است. “تنها افرادی که بازدید از چین در ماه دسامبر 2019 و ژانویه 2020 و نشان دادن علائم جدا خواهد شد. برای دیگر وجود دارد ویروس های تنفسی” او گفت:.

رقیب که وجود دارد بدون نیاز به وحشت بیش از تایید موارد مثبت coronavirus در کرالا دکتر Chidambara گفت: مقامات بهداشتی در کشور همسایه بود قرنطینه حدود 1 ، 000 نفر که در حال بازگشت از چین در طول دو ماه گذشته.

“طبق پروتکل استاندارد آنها اجازه خواهد داشت برای بیرون رفتن تنها پس از گذراندن اجباری 28 روز در انزوا و بدون نشان دادن هیچ نشانه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی