Mysuru کلیدی بازارها و مراکز کسب و کار تعطیل از فردا

Mysuru عمده بازارهای کلیدی و مراکز تجاری در منطقه کسب و کار مرکزی خواهد بود خارج از محدوده برای عموم مردم به عنوان آنها خواهد بود به طور موقت تعطیل به مدت چهار روز از دوشنبه برای انجام یک sanitisation درایو در پی افزایش COVID-19 مورد در چند روز گذشته.

یک قرن Devaraja بازار که بیش از 500 مغازه ها; Santhepet و Shivarampet; مننر بازار و Boti بازار باقی خواهد ماند و به طور کامل بسته شده و تمام معاملات کسب و کار خواهد آمد به توقف در منافع عمومی بهداشت ایمنی با توجه به Mysuru شهرستان شرکت.

این حرکت بعد از شکایت از پرتاب دستورالعمل های ایمنی اجتماعی مانند فاصله و استفاده از ماسک صورت را به باد با وجود افزایش عفونت های جدید.

MCC کمیسر Gurudatta Hegde گفت: معامله گران بیشتر مسئولیت اجرای دستورالعمل های ایمنی هنگامی که بازار پس از بازگشایی درایو.

مغازه داران و تجار خواسته شده بود برای اطمینان اجتماعی فاصله حرارتی و غربالگری از مشتریان خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی در پی موج جدیدی از عفونت. “اگر آنها می آیند در سراسر مشتریان با درجه حرارت بدن و COVID-19 علائم معامله گران باید اطلاع MCC وزارت بهداشت” کمیساریای گفت.

این MCC به حل و فصل انجام نظارت مستمر از مناطق بازار پس از بازگشایی برای اجرای ماسک های صورت شده و اجباری برای حاوی این بیماری همه گیر. هر فروشگاه شده است گفت: برای حفظ عفونی و درخواست از خریداران برای ضد عفونی کردن دست های خود را قبل از انجام کسب و کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>