کره شمالی را متهم آمریکا از ‘وعده خالی’ در نشست سالگرد

کره شمالی انتقاد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سوزش انصراف ایالات متحده در روز جمعه که دومین سالگرد برجسته اجلاس سران در سنگاپور که در آن رئیس جمهور آمریکا را تکان داد دست در دست رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد.

همچنین بخوانید: کره شمالی ضربه شلاق در آمریکا گفت: چین تحت الشعاع آن

این آخرین در یک سری از اظهارات تند و تیز از پیونگ یانگ هدف در هر دو واشنگتن و سئول و یک روز پس از شمال به طور ضمنی تهدید به اخلال در ماه نوامبر انتخابات اگر آمریکا نمی اقامت در خارج از اینتر-کره امور. در روزهای اخیر پیونگ یانگ است excoriated جنوب بیش از جداشدگان راه اندازی جزوات نخوری آقای کیم به شمال و اعلام کرد آن را برش تمام رسمی لینک ارتباطی با سئول است.

روز جمعه سطح پهن هرچیزی شامل برخی از شدیدترین انتقاد پیونگ یانگ فرستاده است راه واشنگتن در ماه های اخیر و کست شک و تردید بر آینده دو طرف’ طولانی-مذاکرات هسته ای مذاکرات روند. در یورش شمالی وزیر خارجه Ri So-gwon متهم واشنگتن از نفاق و به دنبال تغییر رژیم و گفت که امیدوار است از سال 2018 تا به حال “پژمرده دور به یک کابوس تاریک”.

دیپلمات های ایالات متحده اصرار دارند که آنها باور دارند که آقای کیم وعده داده شده در سنگاپور به زرادخانه خود چیزی پیونگ یانگ گرفته شده هیچ اقدامی را انجام دهد. شمال تحت متعدد تحریم های بین المللی بیش از آن ممنوع سلاح های برنامه.

آن معتقد است آن سزاوار پاداش آن در مهلت قانونی هسته ای و موشک بالستیک بین قاره ای آزمایش و ناتوان از آن اتمی سایت آزمون همراه با بازگشت از آمریکا شهروندان آمریکایی و باقی مانده از سربازان کشته شده در جنگ کره.

“هیچ چیز بیشتر ریاکارانه از وعده های خالی” آقای ری گفت: در بیانیه خود انجام شده توسط این مقام KCNA news agency.

روابط شخصی کافی نیست

آقای ری گفت: پیونگ یانگ در حال حاضر اعتقاد بر این هیچ امیدی برای بهبود “به سادگی با حفظ روابط شخصی بین ما مقام معظم رهبری و رئیس جمهور آمریکا”.

آقای ری گفت: شمال تا به حال تصمیم به تقویت آن بازدارندگی هسته ای “برای مقابله با آمریکا دارد تهدید جنگ هسته ای”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>